Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alacsony fehérje, magas...

Alacsony fehérje, magas szénhidrát diéta?

Figyelt kérdés
néztem a leleteimet és kicsit magas a húgysav, erre rágoogliztam és egyértelműen azt írják, hogyha ez tovább növekszik vagy hasonló, akkor olyan diétát kell tartani, ami nagyon kevés fehérjét tartalmaz és nagyon sok szénhidrátot. Mondanom sem kell ennek ellenkezőjét próbálom már lassan egy éve tartani, szóval fogalmam sincs, hogy létezne és működne-e ennek gyakorlatilag a fordítottja, hát akkor miből tennéd össze az étrendedet, hogy mellette még fogyj is?
2014. okt. 15. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
magas hugysavtartalma a disznó és marhahúsnak van. ezeket ne edd
2014. okt. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

811 diéta, (ha tudsz, angolul keress rá, több az infó) gyakorlatilag vegán diéta. 8-ch 1-zsír-fehérje

Én most-e szerint étkezem, rengeteg gyümölcsöt, zöldséget és némi magot eszem, ami a legjobb, hogy gyakorlatilag egész nap zabálhatok gyümölcsökből, amit imádok. :)

2014. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
kettes jól mondja, én is afelé tartok, hús meg nem is kell ráadásul káros is
2014. okt. 16. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egész nap éhes leszel.
2014. okt. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!