Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok így hetente? .

Mennyit fogyhatok így hetente? .

Figyelt kérdés
reggelire tojást vagy müzlit ezsem ebédre általában levest vagypedig húst eszem vacsorázni általában nemszokok csak zöldséget,gyümölcsöt csak csapivizet iszom napi 1 órát biciklizek és fél órát jobbnapkon 1 órát edzek+ hétvégenként - órát futok 4-5 kilót szeretnék fogyni. 14F
2014. okt. 18. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jó, min 5x kellene enned. Kellene rendes étrend. A beresalexandra.hu oldalon van csomó mintaétrend, nézd át, válogass.
2014. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A kérdésedre konkrétan nem tudok válaszolni, de szerintem tök jó ez, ha tényleg így csinálod. Én nem tudnék ilyen keveset enni, és ha neked sem elég, akkor ne sanyargasd magad. Egyél nyugodtan többet, amire figyelj (bár gondolom tudod), hogy kevés cukrot, finomított cukrot egyél, édesítő szert egyáralán, ha valamit édesíteni akarsz (pl teát) inkább mézet használj, minden nap egyél zöldséget, gyümölcsöt kerüld a finomított lisztet, (a sok pékaru, teszta stb hízlal). Sok vizet igyál. És tévhit az, hogy egészséges sokszor keveset enni. Gondold végig, ha a egész nap eszel, a beleid, a gyomrod egesz nap dolgozik, nekem rossz a közerzetem is, mikor egesz nap eszek, az emésztő rendszer keveset pihen. Ugyanígy, az sem mindig jó, ha az étkezéseknél sokféle ételt eszel, hisz más ütemben dolgozza fel az ételt a gyomor, (a marhahúshoz sok idő kell, a gyümölcshöz kevesebb) hasfájást okozhat. Saját tapasztalatok. Ami viszont egészséges, az a túró, és a sok tejtermék. Én pl. gyakran eszem túrót tejföllel és mézzel keverve, bár az én gyomrom úgy tűnik annyira nem bírja, mert utána sokat fáj a hasam, de ez sok esetben személytől függ. A legjobb, ha az ember kitapasztalja neki mi a legjobb. Sok sikert! :)
2014. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!