Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok rendesen a...

Miért nem fogyok rendesen a combomból? Van rá esély, hogy később normális méreteket ölt?

Figyelt kérdés

Májusban váltottam gyökeresen életmódot (tehát nem fogyókúrázom, hanem másképpen eszem és tökéletesen jó, ezzel nincs is semmi gond), akkor 110 kiló voltam.

A combom kerülete a legvastagabb részen brutális 74 centi volt, a vádlim pedig 46cm.

Most 88 kiló vagyok és még hátravan olyan 24-25 kiló, de a combomból alig megy le valami, most 68 centi, a vádlim 43cm!!! :(((

Lehet, hogy később jobban fog formásodni vagy ilyen brutál csülkökre számíthatok később is?

Tudom, hogy nem fogyunk mindenhonnan egyformán és én arányosan fogytam, csak nem gondoltam volna, hogy a comb ilyen lassan megy.


2014. okt. 21. 10:42
 1/4 A kérdező kommentje:
170cm a magasságom mindehhez.
2014. okt. 21. 10:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy te inkább a combodra hízol jobban, tehát abból tudsz a legnehezebben leadni, ez szimpla genetika. Nekem is a comb a kritikus pontom, onnan megy le a zsír a legnehezebben. Szerintem nem létezik olyan diétás módszer, ami kifejezetten a comb vékonyítását teszi lehetővé. De ha a fogyásod arányos (amint leírtad), akkor nincs semmi vész. Kitartás, elszántság kérdése az egész, ha így folytatod, hamarosan a combod is vékonyabb lesz. Ha a helyedben lennék, eljárnék mondjuk futni, vagy tornásznék kifejezetten combra, az elősegíti a zsírégetést.
2014. okt. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez ilyen. Nekem a fogyásom felénél szinte ugyanakkora volt a hasam, mint előtte... A combom, arcom látványosan lefogyott (a combomon maradt azért, túl közel van a hasamhoz és fenekemhez), a hasam szinte semmit nem változott. Nyilván később fog, csak végig kell csinálni :)


Sose mértem centit (az nem is érdekel, semmi bajom azzal, ha nagyobb vagyok, csak az izom legyen :D csak azért tennem is kéne), de most kíváncsi voltam... A vádlim 39 cm, de semmi bajom a méretével, a túrázások miatt azért van rajta izom jócskán. Legalábbis úgy gondolom, érzésre is kemény... 68 kiló lehetek mostanság. Úgyhogy a vádlid nekem nem tűnik nagynak, főleg, hogy még sok felesleged van...

2014. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan sorrendben fogysz, ahogy a tested akarja, ezt befolyásolni nem lehet.
2014. okt. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!