Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitol lehet a leghamarabb...

Mitol lehet a leghamarabb leadni a plusz kilokat?

Figyelt kérdés
sok detat probaltam mar, de semmi sem jott be. hasbol es combbol szeretnek fogyni. lehetoleg ugy hogy ne kelljen kimennem a hazbol.. etrendvaltoztatas vagy valami benti torna? esetleg valami otlet?

2014. okt. 21. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Torna és étrend. Nekem a ketogén diéta volt az, amit arra tartogattam, ha semmiképp nem fogyok... Nem fogytam. Most már sajnálom, hogy nem kezdtem korábban, nekem tökéletes életmód, nem is tervezem, hogy kifejezetten abbahagyom (csak majd tartok 1-1 szénhidrátosabb étkezést néha :)).

Persze gondolom, nem mindenkinek való, de meglepően sokak elvannak vele (az durva, amikor egy zsírfóbiás kényszeríti rá magát, pedig előfordul... én csak zöldségimádó vagyok, nekem is neccesnek tűnt, de nem az, csak bele kell jönni. nem eszem kevesebb zöldséget, mint korábban, viszont több közte a nyers, ami nekem sokat jelent) s gondoltam, közlöm eme lehetőséget. Nekem máshogyan már nem sikerül kalóriadeficitet elérni, így pedig könnyű és kellemes, plusz több energiám van.

Ami a fogyást illeti, sokaknál brutálisan hatékony a ketogén diéta, de igazából a kalóriadeficiten múlik. Aki sokat eszik így, az nem fogy, csodák nincsenek. Azt kell megtalálni, hogy milyen egészséges étrenddel tudsz kalóriadeficitet elérni élvezetettel és éhezés nélkül.

2014. okt. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
negatív kalória és mozgás (nem erősítő, mert az a zsírt izommá alakítja, nem fogysz hanem még nő is a súlyod, mert az izomszövet nehezebb és még rá is vastagszol)
2014. okt. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2: A zsír sosem alakul izommá... Sosem. Sokféle átalakulás van a testben, szénhidrát zsírra, fehérje glükózzá, de a zsírból sosem lesz fehérje, s persze a szénhidrátból sem. Ezért kell fehérjét enni.

Simán mehet erősítő edzés is. Különösebb izmosodás nem várható kalóriadeficitben (alapvetően nem lenne ilyen, csak kezdőknél tud előfordulni az elején, gondolom, nem lagymatag edzés esetén), de szerintem normális ember annak is örül, az izom szép, az izom jó és segít is a további fogyásban...

2014. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bakker!!! A zsír izommá?!! Akkor ez egy új űrtechnológiás eljárás lehet!
2014. okt. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

hány éves vagy?? mijen magas? és hány kilo?

mért nem akarsz kimenni a házból? biciklizés szoba se jöhet?

akkor egy tippem van, szex reggeltől estig utána estétől reggelig :-D :-o :-) :-D

2014. okt. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!