Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha fogyni szeretn...

Szerintetek, ha fogyni szeretnék, milyen ételeket kellene elhagynom?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy ne egyek gyorséttermi, mű kajákat, nem is eszek.....azt is tudom h nem szabad koplalni...ezek nem is álltak a szándékomban.Azt is tudom, hogy ennyitől nem fogok fogyni, mozogni is kell, de azt a részét már tudom, hogy csináljam. Van olyan zöldség, gyümölcs, hús, stb. amit nem ajánlott enni fogyókúra alatt?

2014. okt. 21. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Vannak magasabb cukortartalmú gyümölcsök, főleg a füge, szőlő, banán és aszalt gyümölcsök, ezeket jobb kerülni.

Krumpli, hüvelyesek több kalóriát tartalmaznak.

Húsnál a nagyon zsírós húsokat kell kerülni, inkább szárnyas, sovány sertés-marha hús és hal. Persze grillezve, párolva vagy sütve.

Olajos magvak egészségesek, de keveset, mert 100gramm 600kcal és rengeteg zsír!

Ezen kívül egyél tojást is, remek vitamindús étel. Túró lassú felszívódású kazeint tartalmaz, estére jó.

2014. okt. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Semmilyen ételt ne hagyj el, hanem egyél okosabban, és a finomított szénhidrátokat tartalmazó ételek mennyiségét minimalizáld.. (de ne hagyd el)
2014. okt. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

" milyen ételeket kellene elhagynom? "


-a zabálást hagyd el,és te is lefogsz fogyni

2014. okt. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Először is nem zabálok....másodszor köszönöm a többi válaszolónak!!
2014. okt. 22. 10:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy fogytam le, hogy egyáltalán nem koplaltam, csak mindenből kb. fele annyit ettem, mint amennyivel jóllaktam volna. A másik csodamódszer: A kenyér mellőzése. Próbálj mindent kenyér vagy zsemle nélkül enni (persze idő, még megszokod), de garantáltan beválik!
2014. okt. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Javaslom az intuitív táplálkozás. Ez egy fogyókúramentes megközelítés, de nagyon sok pozitív hatása van. Itt olvashatsz róla bővebben: [link]
2016. okt. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!