Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Beosztani, hogy mikor mit...

Beosztani, hogy mikor mit eszek. Ez így sikerülhet? Esténként falásrohamom van.

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy minden este elszakad a cérna és nekiállok enni...

Arra gondoltam, hogy csinálok egy fix napirendet amit tartanom kell.

Pl. reggel eszek teljeskiőrlésű péksütiből szendvicset. Tíz órakor gyümölcs, délbe müzli natúr joghurttal és délután... na ez az ami nem tud fix lenni :(

Vagy fél 5 vagy fél 6 mire hazaérek, akkor tudok csak főtt ételt enni.

Szóval beszabályoznám, hogy délután már nem ehetek lisztes terméket csak zöldség, gyümölcs, saláta, fehérje.


Ez így működhet? Így semmit nem vonok el magamtól, mégis nem fogok este bekajálni mindent.


2014. okt. 22. 21:59
 1/7 A kérdező kommentje:
És a legfontosabb, hogy a heti 6x-i mozgás meg van :)
2014. okt. 22. 22:06
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez teljesen rendben ha a falásrohamok folyamatos fenntartása a cél, sok izom és kevés zsír vesztés mellett. Maximálisan jó napirend.

Ha egy egészséges fogyás a cél, ami azt jelenti hogy a legtöbb izmot tartod meg a legtöbb zsír vesztés mellet, plusz mindezt farkaséhség nélkül, ehhez a célhoz egy maximálisan rossz napirend.

2014. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg megoldás? Mert így nem lettem több a válaszoddal.
2014. okt. 22. 22:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha már beosztod, hogy mikor mit eszel, akkor talán ne osszál az első 3 étkezésre csupa szénhidrátot (OK, kis mennyiségben mást is tartalmazhat, de zömmel szénhidrát)... Úgy is lehet fogyni, de szerintem és sokak szerint nem célszerű...

Azt nem tudom, a kalóriamennyiség mennyi, egy normális szervezet simán tud nagyon éhes lenni este, ha egész nap keveset kapott, ez természetes. A szénhidrát, főleg a gyors pedig még rátesz erre, az inzulin felvitele és lezuhanása miatt. A szénhidrát nem laktat olyan jól, mint a fehérje és a zsír.

2014. okt. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyugodtan enni csak reggel tudok és legközelebb fél 5-kor vagy fél 6-kor (változó). Napközben csak rohanva tudok enni, ezért gondoltam így.
2014. okt. 23. 00:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Rohanva sem muszáj szénhidrátot enni, lehet vinni mást is.
2014. okt. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Délután ha tudnál bevinni magadnak pár szelet sonkát vagy egy kis edénykében túrót édesítővel elkészítve, esetleg tojást, ezek nagyon jól csillapítják az éhséget és nem lesz falás estére. Pár szem dió vagy mandula, mogyoró is jó.
2014. okt. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!