Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Lányok vélemény...

Mit gondoltok? Lányok véleménye érdekel jobban.

Figyelt kérdés
Valamiért én mindig kövérebbnek érzem magam, pedig sokan mondják hogy "olyan vékony vagy" de akkor miért nem látom én is? 167cm vagyok 45 kg, a derekam 61cm, csípőm 72, mellbőségem 86cm, szerintetek ez így jó, nem kell fogynom?
2014. okt. 25. 17:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
Biztos vagyok benne hogy ez a kérdés csak egy vicc :D mielőtt még akárki is kiborulva elkezdi ecsetelni hogy mekkora egy idióta vagy
2014. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát lehet hogy az vagyok, vagy csak önképzavarom van, mondták már egy páran hogy menjek el vele dokihoz, hogy megnyugodjak
2014. okt. 25. 18:30
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem fogynod, hanem híznod kéne.

Irány a doki.

2014. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
52 kiló alatt alultáplált vagy hivatalosan...
2014. okt. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Tényleg híznod kéne.
2014. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
41%
Ha ez megnyugtat, én szintén 167 cm vagyok, csak 53 kiló :)
2014. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
képet fel tudsz rakni? elég arc nélkül, csak hogy lehessen látni hogy oszlik meg ez a 45 kiló, mert lehet hogy pont így vagy jó
2014. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Birtalan Balázs válasza:

Hány éves vagy?

a másik az, hogy ha vékonynak is tünsz, és hizni szeretnél, sokszor az olyan nehéz, mint ha valaki fogyni akarna, én speciál vékony vagyok...


Az viszont gond lehet ha kövérebbnek érzed magad, amit leírtál, az tényleg nem feltételezi a kövér szót. Fogad el akkor inkább magad így, mint hogy nem, mond le "magadban" azt a szót hogy "íkövérnek" érzed magad. Mert csak ártanni fogsz magadnak. Sportolj és akkor biztos ideális leszel ;)

2014. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
18 vagyok, és hízni véletlenül se szeretnék
2014. okt. 25. 22:00
 10/11 Birtalan Balázs válasza:

Akkor csak sportolj :)

Akkor idővel nem egyből, de a környezetedben levők sem fognak zaklatni, hogy vékony vagy, és te sem fogod érezni magad kövérnek, lelkileg, közérzetileg is jobban fogod érezni magad.. egy intenziv edzést vess be de ne egy hétre vagy honapra, hidd el egészséges :) csak kezd el és tartsd meg ;)

2014. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!