Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék gyorsan és...

Hogyan fogyhatnék gyorsan és tartósan 4-5 kilót?

Figyelt kérdés

170cm és 57-58kg vagyok, 4-5kilótól szeretnék megszabadulni de sehogy sem megy. nem eszek sokat, kb 1500-2000kcalt egy nap, és nem szemétkaján élek (húst nem eszek).

minden nap járok atlétika edzésre, mert 10éve atletizálok versenyszerűen, de pár éve (a súlyfelesleg miatt) már nem tudom a régi formámat hozni, ezért szeretnék pár kilót leadni.

valaki tudna segiteni?



2014. okt. 25. 18:09
 1/3 anonim válasza:

Megértelek de én a helyedben nem fogynék többet. Én 160 cm 46 kg vagyok és még így is anorexiásnak hívnak. Bajod lehet abból ha többet fogysz de ez az én véleményem. :)

Amúgy 6 után ne nagyon egyél,leginkább egy nap 3 étkezés (reggeli,ebéd,vacsora) de persze ez alkattól függő. Attól h atlétikázol még sportolj egy kicsit pl fuss reggelente,tornázz otthon de óvatosan vagy csak menj ki a szabadba és "játékosan" sportolj,itt arra gondolok h focizz,kosarazz vagy bármi más. Remélem tudtam segíteni :)

2014. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a súlyfelesleg miatt nem megy már annyira? Csak azért, mert számadatilag jó súlyban vagy, a napi torna miatt pedig izomnak is kell lennie rajtad, ami szintén súly.
2014. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ma kedtem el egy fehérje diétát.

Melynek segítségével 2 hét alatt akár 5-8kg minuszt is elérhetsz.

Ez a diéta félévente alkalmazható.

Napi 3 étkezést tartalmaz reggeli,ebéd vacsora

Ha gondolod irj üzit és elküldök egy minta étrendet.

De a www.mindmegette.hu oldalon rengeteg diéta van,véleményekkel illetve hasznos tanácsokkal.

Remélem tudtam segíteni.

2014. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!