Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlytartásnál ehetek bármit,...

Súlytartásnál ehetek bármit, csak mértékkel?

Figyelt kérdés
Miután lefogytam,és már csak a súly megtartása a cél, ehetek bármit mértékkel, nem fogok hízni? Életmódot váltottam, majdnem paleo, csak néha ettem hüvelyeseket,meg zabot is. Viszont mivel már lefogytam annyira szigorúan már nem szeretném tartani. Néha néha ugy bekapnék egy pogit, vagy egy kiflit... Szerintetek lehet ebből baj? Vagy most ha megemelem a ch bevitelem hizni fogok (eddig kb. minimalis volt...csak zöldségekből tevődött össze,meg néha zabkásából vagy paleo kenyérből) Vagy számoljak inkább kalóriát,hogy tök mindegy mit eszek csak kereten belül maradjak,és akkor nem hízhatok vissza? Nagyon félek a visszahízástól. :( mennyi lenne az ideális kalória nekem egy napra a sulytartáshoz? 165Cm 51kg 16/L heti 2x 1órát kick boxolok
2014. okt. 25. 21:45
 1/1 anonim válasza:

Persze! :) Ha mértékkel eszel + mozogsz, na az jó! :) Még az alakod is formálódni fog ha edzel mellette. Csak ne vidd túlzásba!

Az egészséges kaját is finomak egyébként!

2014. okt. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!