Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14/F vagyok . Lent leirom...

14/F vagyok . Lent leirom hogy milyen magas es hany kg . Teszek fel kerdeseket, segitetek?

Figyelt kérdés
170cm magas , es 68 kg . Szerintetek sok ? Van egy kicsi pocakom , de le szeretnem adni , hogy lapos vagy kockas hasam legyen . Tudtok valamit ajanlani ?

2014. okt. 25. 23:11
 1/5 anonim válasza:
NEM, nem sok! :) Hasprés nekem segített, laposabb lett a hasam. Előbb add le a felesleget, utána, ha szeretnéd csinálj gyakorlatokat amiktől kockás lesz! :D 14/L
2014. okt. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A haspréstől nem lesz lapos a hasad. Egyébként először menny el kondizni vagy akar othon edzél pár évet, hogy jól nézélki utána jöhet a fogyás de ha gyorsabb eredményt akarsz akkor használj táplálékkiegíszítőt.
2014. okt. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Első vagyok, második, ne okoskodj! NEKEM ettől ment le, ennyi. Csak a tapasztalatomat írom le! 👍 NA ácsi 😒
2014. okt. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Elég hülye vagy első. Először nézz utána a dolgonak utána okoskodj.
2014. okt. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Olyan nincs, hogy "helyi" szírégetés.
2014. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!