Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mióta fogytam folyton beteg...

Mióta fogytam folyton beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Tavaly ilyenkor kezdtem életmódot váltani, ilyenkor 90 kiló voltam. Most 67 kiló vagyok, szóval még mindig van mit leadnom. Az elmúlt 2-3 hónapban viszont nem fogytam semmit, mivel mostanában eléggé összevissza eszem. Próbálok önuralmat gyakorolni, de nem mindig sikerül. Eszem édességet, meg egészségtelen kaját, viszont eszem zöldséget, gyümölcsöt is eleget, mikor melyik nap hogyan.. Viszont egyfolytában beteg vagyok.


Tavaly tavasszal egyszer voltam hosszabb ideig beteg,, de a csúcs ősszel kezdődött.

Mióta elkezdődött az ősz, azóta viszont ténylegegyfolytában beteg vagyok. Ezt ne úgy képzeljétek el, hogy otthon fekszem, eddig csak 1-2 napot maradtam otthon. De folyton köhögök, fulladok, folyik az orrom, be van dugulva az orrom, fáj a fejem. Utána szedek valami gyógyszert, azután jobb 1-1,5 hétig, utána minden elölről. Megint dokihoz kéne mennem, mert megint alig kapok levegőt.

Ezenkívül a vérvétek szerint vitaminhiányom is van., de szedek multivitant meg c vitamint is mellé.


Régebben amikor kövérebb voltam akkor soha nem votlam beteg, de tényleg, még megfázva se. Most viszont... Pedig akkor sokkal se sokkal egészségtelenebb kajákat ettem.


Valaki tudna valami tanácsot adni? Mert már kezdek megőrülni.


2014. okt. 26. 21:14
 1/5 anonim válasza:

Szerintem nem a fogyókúra miatt! Lehet a hideg miatt, mert eléggé hideg van! (Legalábbis errefelé Pesten)

De ha úgy érzed, hogy a fogyásod miatt ( amit kétlek mert lehet akár vírus is.. De ajánlom a vitaminokat) akkor keress fel egy orvost. SZERINTEM.

2014. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mik azok az egészségtelen kaják?
2014. okt. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress egy dietetikust. Segít majd a megfelelő étrendet megválasztani. A vitamin hiány pedig akkor pótolható, ha tudod, milyen vitaminok hiányoznak a szervezetedből.
2014. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos egészségesen étkezel? Mennyire vagy stresszes? Ha szorongsz, hogy visszahízol, zavar, hogy erről arról le kell mondanod, akkor gyengül az immunrendszered is. Mennyit és hogyan mozogsz? Zihálással jól meg lehet betegedni, ahogy az erős edzés is gyengíti az ellenállóképességet hosszú órákra.
2014. okt. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fehérje és aminosav hiány miatt nem szintetizálódik elég glutamin, ami a fehérvérsejtek egyik alaptápanyaga.


Fogyókúránál, koplalásnál, mikor nem elégséges a fehérje bevitel, illetve bélrendszeri betegségeknél, amikor romlik a felszívódás, akkor is felléphet ilyen.


Ez esetben hiába szedsz vitamint, ugyanis házat sem tudsz építeni, ha csak a malter van meg, a tégla, azaz az aminosavak hiányoznak.


Javaslom megemelni a fehérjebevitelt. Fogyassz több húst, akár fehérjepor formájában is kiegészítheted a táplálkozásodat. Na e mellé szedd továbbra is a multivitamint és meglásd jobban leszel.


Én már jártam hasonló cipőben, folyton beteg voltam, és állandóan herpeszem volt. Ez amit leírtam segített.

2014. okt. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!