Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék hízni egy kicsit,...

Szeretnék hízni egy kicsit, mit tehetek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 167 cm és csak 53 kg. Mindenki folyton (korombeliek és felnőttek vegyesen) azzal jön, hogy úú, te milyen vékony vagy, ez már túlzás! Mindig ilyen testalkatom volt, sportolok rendszeresen, elég sokat és változatosan eszek, voltam már orvosnál is, a pajzsmirigyemmel és mással sincs gond, ami okozhatná ezt. Tudnék tenni valamit, hogy hízzak egy kicsit és ne legyek ilyen vékony?

2014. okt. 27. 11:33
 1/9 anonim válasza:
Küldessz képet privátba? Kiváncsi vagyok a úú de vékonyra :)
2014. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hülyeséget beszélsz... :D ;)
2014. okt. 27. 12:37
 3/9 anonim válasza:
0%
Remélem nem zsírt akarsz felszedni magadra.
2014. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Csak azt :D
2014. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Látom nem kaptál értelmes választ ugyh kénytelen leszek bem hülyeséget beszélni:D egy elmélet szerint be tudod csapni a szervezetedet azzal h kevesebbet eszel egy hónapig kb csak amennyit muszály és akkor hozzászokik a szervezeted. Utána a megfelelő mennyiséget fogyasztod akkor azt többletként veszi fel a szervezeted amit mondjuk edzéssel izomként díszíti a testedet. Ha csak simán többet eszel akkor azt szokja meg a szervezeted és hízni nem fogsz. Persze ez csak azokra igaz akik genetikailag akármennyit esznek mégis soványak maradnak.
2014. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy eddz és nő az étvágyad, vagy csak szimplán egyél kalóriadúsan és rengeteget. Utóbbi esetben túl kell magad enni. Bár ez egészségtelen lehet, ah elveted a sulykot.
2014. okt. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem, nem szeretnék elhízni, inkább csak formásabb szeretnék lenni :). most egy másik, szintén elég vékony csajszival elkezdtünk edzeni... majd meglátjuk, hogy válik be :).


nem tudom, lehet hogy nem csak hülyeséget beszélsz ;) kipróbáljuk, meglátjuk, mi lesz :D.

2014. okt. 30. 11:59
 8/9 anonim válasza:
;)
2014. okt. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés. Tomegnovelo étrend, vagyis 2 g X testsulykilogramm fehérje, 4-6 g X tskg szénhidrát, 1 g X tskg zsír. Multivitamin. A kajalast 5-6 adagban érdemes bevinni naponta.
2014. okt. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!