Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A víz vagy citromos víz...

A víz vagy citromos víz tényleg segít a fogyásban, zsírégetésben vagy csak a méregtelenítés miatt kell? És sok vizet azért kell inni a fogyókúra alatt mert méregtelenít meg sok vizet vesztünk sportolásnál vagy van más oka is?

Figyelt kérdés
Sok helyen.lehet olvasni mindenféle ilyen dolgokat hogy pl.a citrom.fogyaszt de nem nagyon bízok meg az ilyenekben ezért kérdezem!
2014. okt. 27. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ha egy héten át csak azt veszel magadhoz.
2014. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

a citromos víz annyiban játszik,hogy pár túlcivilizált embernek nem finom a víz íze és még az ideális napi bevitel megivása is gondot okoz neki,ezért ízesíti,hogy többet tudjon inni.

ez a citrom fogyaszt dolog meg gondolom vicc,vagy trollkodás.

a kalória deficit fogyaszt nem 1 bizonyos étel.

2014. okt. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oksii,köszi a válaszokat. Én is nagyon furcsálottam. Na mind1attól még szeretem xD és jibb mint a kóla.
2014. okt. 28. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!