Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1300 kaloria ugye nem koplalas?

1300 kaloria ugye nem koplalas?

Figyelt kérdés

Nem szeretnem, ha kesobb raktarozna a szervezetem, azert kerdezem.

168 cm es 106 kg vagyok jelenleg, heti 5x edzek konditeremben (1-1,5 ora aerob+fel ora erosites)


Sose vagyok ehes, sot, mindig nagyon jol lakok.


2014. okt. 29. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugy lodd be a kaloriat, hogy heti 1 kilonal ne fogyj tobbet. Persze az elso par hetben ennel tobb is lemehet, de egy honap utan allj be kabe erre a szintre. Ha 1600 kaloriaval all be erre, akkor annyival.
2014. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

106 kg-mal erösen koplalás.


A kalóriabázis.hu oldalán számoltasd ki, hogy mennyi az alapszükségleted (ami az életmüködésk fenntartásához kell) és ez alá semmiképpen sem szabad menni.


Ez a te adataiddal kb 1900 körül lehet.

2014. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Es akkor mennyi kellett volna a hizashoz? 3000?:D Ne rohogtess mar, 1900 kaloriat zabalos napjaimon ettem csak
2014. okt. 29. 19:20
 4/11 anonim ***** válasza:
kaloriabazis.hu szarul szamol.
2014. okt. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1900 kalóriávan nem lehet 106 kg-ra felhízni. Valószínüleg egy csomó mindent nem számoltál bele eddig sem, amit megettél.
2014. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
fogyáshoz 600kcal jobb lenne, de 1300 is jó csak lassú lesz sztem :)
2014. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mindent irtam akkor is, evek ota ;)


600 kaloria, aha nyilvan. Dogoljon ehen az, aki ennyire hulye:)

2014. okt. 29. 21:07
 8/11 anonim ***** válasza:

Márpedig teljesen reális dolgokat írt a második hozzászóló. 3000 kalória szerinted sok? Sokkal kisebb súllyal, mint a tied, rendszeresen ettem fölötte... 2000 kalóriával fogytam 70 kiló alá és igazán nem mozogtam sokat (ennél is kevesebbet egyszerűen nem tudtam enni, ez nekem nagyon szolid). Úgy tudom, van, akinek kevesebb kalória kell az én paramétereimmel, de 1300 kalória elképesztően kevésnek tűnik 106 kilósan, főleg ennyi edzés mellett.


Az éhségjelek nem annyira számítanak, sok emberben nem működik rendesen. Van, aki előadja, hogy ő pukkadásig eszik 800 kalóriában s képtelen többre... Ami nem igazán reális. 1300 természetesen sokkal jobb, de Nálad akkor is igen kevésnek tűnik.

2014. okt. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10%

Ne a kalóriát számolgasd csak. Ehetsz te 1300 kalóriát, de ha hulladékokbó állítod össze az étrendedet, akkor nem lesz tartós a fogyás.

Legyen napi 5 étkezés, de keveseket egyél, reggelire zabpehely/tojás/tk kenyér sajttal sonkával zöldségekkel, tízóraira valami gyümölcs , ebédre fehér húsok zöldséggel, barnarizzsel, bulgurral, hajdinával vagy hasonlóval, uzsonnára túró, csirkemellsonka, zöldségek, esetleg natúr joghurt, vacsorára valami könnyű szénhidrátszegény cucc pl. csirkesaláta, vagy sovány sajt zöldségekkel. Nyilván kondi mellett enni kell azért rendesen, de ilyesmi értékes tápanyagokat tartalmazó kajákból álljon az étrended! Sok sok fehérje nagyon fontos, esetleg utolsó étkezés lehet csak fehérje turmix. Edzés után az nagyon jót tud tenni.

Kitartást, semmi sem lehetetlen és olvadni fognak a kilók, meglátod majd, hogy van értelme annak, amit csinálsz!

2014. okt. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Vicc, hogy ennyire idiotanak nezel te is.
2014. okt. 30. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!