Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két darab alma sok tízóraira?

Két darab alma sok tízóraira?

Figyelt kérdés

Maradjak egynél?

Reggeli: Teljes kiőrlésű toast kenyér (150kcal körül) tojáskrém (150 kcal körül) paradicsom, 0,1%-es tej zsírszegény kakaóval édesítőszerrel. A paradicsom max 24 kcal körül a tej meg a kakaó meg együtt olyan 90 körül van.

Tízórai: Két alma.

Ebédre: Párolt mexikói zöldségkeverék natúr csirkemellel. Vacsora pedig mozzarella sajt paradicsommal és bazsalikommal.

Igazából már fogyni nagyon nem akarok, max pár dekát, de visszahízni sem.



2014. okt. 31. 07:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Még 5 almával is az éhenhalás határán mozogsz, jobb lenne pszichológushoz fordulni, mert ebbe idövel belehalsz.
2014. okt. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt az almamaniat. Inkább a sajtot ennem ebédre, a csirkét vacsorára.
2014. okt. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Almaszezon van. Ha nem akarnék fogyni, annyi almát ennék, amennyit akarok... (Így is vannak ilyen napjaim, még szép.)

Nem tudom elképzelni, hogy attól a 40-50 kalória különbségtől híznál, cukor ide vagy oda...


Egyél annyit, amennyit akarsz... Annyira fura nekem, hogy egyesek elhatározzák, mit esznek és nem változtatják éhségérzetük, vágyaik függvényében semmiképp. Nekem is van tervem a mai napra (kivételesen), de azért rugalmasság is van benne. Mondjuk tudom, hogy ez személyiségfüggő, bennem sok a szangvinikus, nyilván nem vagyok merev.

2014. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!