Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A csípőmre nagyon sok felesleg...

A csípőmre nagyon sok felesleg úszógumi rakodott le, egy évvel ez előtt nem volt rajtam most elegem lett és elakarom tuntetni. Mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés

Minden testrészemel ugy ahogy kibékulok a combom elfogadtam persze abbol is fogyni akarok has karbol meg mindenhonnan persze de legjobban a csipombol ami zavar mert nálam az vhogy fontos hogy ne zsiros legyen hanem feszes fitt és jol nézzen ki!! mivel ide hiztam innen is akarom lepucolni.

A futás eltuntetné?? meg az intervallumos edzések amik jol izzasztanak?


2014. nov. 2. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezek a mozgásformák jók zsírégetőnek, de magukban kb semmit nem érnek. Fontos mellé a helyes táplálkozás.

Az alapok kb annyi, hogy hagyd el a mesterséges, cukros, fehérlisztes dolgokat, helyette főleg soványhúsokból, zöldségekből, tojásból, túróból, gyümölcsökből és összetett szénhidrátokból fedezd a nap kalóriabeviteled (ami szintén fontos, hogy kalóriadeficitben maradj, hiszen csak így fogyhatsz). Naponta 4-5-ször egyél kevesebbet, éppen annyit hogy jóllakj, de ne edd pukkadásig magad.

Egyébként bővebb infóért olvasd el a Sárga kapszula c. könyvet, letölthető netről is.És sok sikert!:)

2014. nov. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!