Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS, nagyon gyorsan szeretnék...

SOS, nagyon gyorsan szeretnék lefogyni 3-5 kilót, mit tegyek?

Figyelt kérdés

165 centi 52 kiló voltam még régen. A barátom is mondta, hogy nagy a hasam, nem volt jó alakom.

Imádtam enni. Azután stressz következtében lejött rólam 5 kiló. 47 lettem. NAGYON vékony voltam, csont és bőr, a TANÁRAIM is észrevették, és célozgattak is rá. Mindenki szerint, még a családtagjaim, barátom szerint is nagyon vékony voltam, mégis így bámultak meg az utcán, a barátom is sokkal jobban közeledett felém.

Akármennyit ehettem. AZonban most nyáron elkezdtem tornázni, és szeptemberben feljött 3 kiló. 49-50 között ingok.

Teljesen megváltozott az alakom. Nem mondanak vékonynak, a barátom se kíván annyira, a családtagjaim se tartanak vékonynak. Undorodom magamtól. Az izmosodás se vált előnyömre, olyan tömzsi lett a testem, vastagok a combjaim.

Imádok enni, nem bírok leállni. EZ a napi étkezésem:

-reggeli: túrós bukta vagy túrós táska, kakaóval.

ebéd: főzelék(tök, lencse, attól függ)+ fasírt vagy hús.

Vacsorára kakaó, és közben eszek egy-egy csokit(egy túró rudit).

Néha, ha nem bírok magammal, két kakaót is megiszok.

Undorodom magamtól, csúnya lettem. Le akarok fogyni három kilót. Vagy ha lehet 4-5-öt. Oké, nem megy egyik percről a másikra, de én egy hét alatt leszeretném adni, ha kel, koplalással.

Mit egyek másképp? Az a baj, hogy a csokit próbáltam elvonni magamtól, és konkrétan egész nap sírnom kell, ha nem ehetek. De ezt megpróbálom legyőzni.

(Az edzésem, amit viszont jobb, ha elhagyok, ebből állt:

100-100 lábemelés, 400 hasprés, 100-100 lábemelés, 100 váltott lábas hasprés, 55 páros lábemelés, 100 váltott hasprés, 150 ilyen comberősítő, olyan, mint a gugolás, 80 karhajlítás, 100-100 oldalsó felülés). Az edzést naponta-kétnaponta hajtottam végre.


2014. nov. 2. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
a reggeli péksütik helyett mást egyél. péksütiket és cukros üdítőket mellőzni teljesen a csokikat is. Ha egy hét alatt akarod leadni akkor vágd le az alkarod. TArtósan koplalással nem fogsz lefogyni az csak időszakos. És a tornázást ne hanyagold azt mehet reggel és este. Látom a hasra koncentráltad az edzést, elárulom ehlyi zsírégetés nincs, felüléstől nem megy le a hasadról a zsír. Menjél futni és gugoljál.
2014. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugye ez csak kamu? Ha nem az, fordulj orvoshoz, mert nagyon nincs rendben a fejed.

Az étrended rossz, egyrészt kevés, másrészt tele van finomított szénhidrátokkal.

2014. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!