Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni a fenekemb...

Orsi312 kérdése:

Le szeretnék fogyni a fenekemből, a karjaimból és egy kicsit a combomból is. Egyszerűen annyi mindent találtam a fogyózásról, hogy nem tudok mihez kezdeni magammal. Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, most 54 kg. Elég soknak gondolom. Májusban konfirmálok és sikerült egy nagyon szép ruhát találni rá, csak sajnos olyan kövér vagyok benne..:/ Segítene valaki?

2014. nov. 7. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Hat valogasd meg az eteleidet, pl ne egyel sok edesseget, kenyeret, es ami nagyon fontos, sportolj minel tobbet, ha teheted 3-4szer 1 ora uszas, futas rengeteget segithet!

es ne aggodj biztos belefersz a rucidba ;)

am elkuldod privibe a kepet a ruhanak, mert jovore kaobfirmalok es lovesem sincs milyen ruham lesz

2014. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindent leírsz, csak azt nem, hogy milyen magas vagy!!

Mivel ez azért eléggé fontos ahhoz, hogy egyáltalán tudjuk, hogy szükséged van-e arra a fogyásra, vagy pedig csak te hiszed azt magadról, hogy kéne!

2014. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Számold a kalóriákat! Nekem segített és olyan problémáim voltak, mint neked, mondjuk én 17 vagyok.

Napi 800- 1400kcal-t vigyél be és próbáld kerülni a fehér kenyeret, csokit, fehércukrot. A gyümölcsök nagyon jó barátok a zöldségekkel együtt :)

A futást nem ajánlom, mivel erősíti a combokat, neked pedig(ha jól értem) inkább szálkásítanod kéne. Az úszás nagyon jó, a "pilátesz" vagy hasonló, nyújtó gyakorlatok is segítenek az alakformálásban!

Sok sikert :)

2014. nov. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés. Futni nyugodtan lehet, ha nem 100 méteres sprinteket csinálsz, akkor nem okoz hypertrófiát, tehát nem növeli az izmot.
2014. nov. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek :) megmentettetek :'D

..éés 165cm vagyok :/

2014. nov. 8. 14:49
 6/6 anonim válasza:
165 cm vagyok, és 60 kg. Nagyon szeretnék fogyni, de nem vagyok túlsúlyos, nekem a combjaimmal van problémám. Szerintem vékony vagy, nincs veled baj, mert én ugye ugyanannyira vagyok magas és 60 kg vagyok :)
2014. nov. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!