Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? .

Manó1212 kérdése:

Hogyan fogyjak le? .

Figyelt kérdés

Hajlandó vagyok bármire a fogyás érdekében,azonban nem tudom hogy hogyan kezdjem el. Be szeretném vezetni a napi mozgást és edzés, de az ételekkel nem tudom mi lenne jó.

Olvastam interneten ez után is. A citrom fogyasztása tényleg hatásos?

Milyen ételeket érdemes csinálni természetesen kicsi mennyiségben. (mert amúgy sem eszek sokat,és talán a napi 3 étkezés is kimarad néha)



2014. nov. 14. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha kicsit eszel, mindenképpen fogysz, inkább az egészséged, anyagcseréd miatt érdemes megválogatni, hogy mit...

A citrom sem csodaszer, ahogy semmi.

A gyors szénhidrátokat minimalizáld első körben. S persze vidd be a szükséges tápanyagokat a megfelelő mennyiségben, elég fehérje, ásványi anyag... Étkezz változatosan, azzal segíted ezt és poénosabb is.

2014. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hany kilo vagy?

Ha citrommal szeretnel fogyni akkor azt ajanlom hogy, etkezes elott 30 percel igyal meg citromos meleg vizet cukor nelkul! De ez persze fugg hogy hany kilo vagy!

En 60 kg vagyok nem szeretnek fogyni csak epp hogy tartsam ezt a sulyt en etkezes utan iszom ezt a citromos meleg vizet!

2014. nov. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
64 kilo vagyok. Kb en is 60ra szeretnek lemenni. Pizzazovban dolgozom igy nem tudok pontosan enni. Van hogy egyaltalan nincs idom enni,es nem is magyon kivanom az eteleket. Jelenleg,tudom butasag,de nem szamit az egeszsegem. Csak fogyni szeretnek...
2014. nov. 14. 21:18
 4/4 B.Ági válasza:
Cukrot, édességet ne egyél.Sok folyadékot igyál, de NE ÉDESÍTETT ÜDÍTŐKET!!!!Ne igyál szénsavas /buborékos/vízeket.
2014. nov. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!