Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megőrülök a csípömtől, sirhatn...

Megőrülök a csípömtől, sirhatnékom van. Az a baj rá van rakódva egy kilo réteg zsir a derekamnál és a csipomnél ez az uszogumi. Mivel tudom eltuntetni és vékonyitani hogy szép egyenes legyen oldalt?

Figyelt kérdés

Sokat is fogytam anno pár éve harminc kilo.Van ott kinyult bor is sztem de zsir is ugyan is hiztam tiz kilot egy év alatt meg jott fel izom is.

Még is mivel rendszeresen sportolok futok bicozok ez mellé jo lenne ha kaloriaminuszba mennék le és oda figyelnék a kajara??

vagy mozgasnak még is mi az a mi leszedi vékonyitja? FUTÁS? bicikli??

segitsééég:(


2014. nov. 15. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szép a széles csípő,nem is tudod mennyi férfi bolondul meg érte. Futás,bicikli egyébként jó rá,ahogyan minden ,másra is. Lényeg,hogy feszes legyél,és akkor nagyon csinos leszel.Azért edz,hogy feszes legyél,azáltal magabiztos,de ne sovány.
2014. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

széles csípő úgy önmagában egy férfinek se álma

kis derék is kell oda, meg mell, meg arányos combok, stb.


a zsír a derekadról akkor fog lemenni ha megfelelően eszel, se a mozgás se a kalóriadeficit nem elég

2014. nov. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Válassz természetes ételeket, és mellőzz minden mesterséges adalékanyagot az étrendedből. Nem könnyű, de meg lehet csinálni.

Van az a jelenség, amikor a szervezet nem jut hozzá a számára szükséges 80-90 féle nyomelemhez, még akkor se, ha sokat eszik. És ezért még többet kíván, viszont az üres kalóriákkal nem tud mást kezdeni, mint hogy elraktározza. (minőségi éhezés)

Például virágport, vagy sokféle gyógyteát lehet fogyasztani, hogy ezeket a nyomelemeket megkapd. Ezek a multivitaminnál ezerszer többet érnek.

+Legalább kétnaponta sportolj intenzíven 1 órát.


Persze ezeknek nem feltétlenül az lesz az eredménye, hogy azonnal lefogysz, de az biztos, hogy egészségesebb és vonzóbb leszel.

2014. nov. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!