Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Összeállítanátok 5, de inkább...

Összeállítanátok 5, de inkább 6 napi fogyókurás egész napos menüt?

Figyelt kérdés
Egy barát házaspár jön hozzánk, és bár azt mondták, hogy megoldják az étkezést, de szeretnék a fogyókúrázónak is kedveskedni, hogy ne neki legyen (vendégségben) gondja ezzel. Viszont csak egyfelé szeretnék főzni, így mindenki ezt enné.
2014. nov. 16. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Reggelire tehetsz ki sonkát/sajtot, zöldségeket, teljes kiőrlésű kenyeret, főtt tojást, körözöttet és mindenki azt vesz, amit szeretne.


Ebédre lehet zöldség leves, sertésragu leves, májgombóc leves, tojás leves, zöldborsó leves, gomba leves stb(a tésztát tálald külön, így probléma megoldva)


Lecsós szelet rizzsel, rakott káposzta/karfiol, tepsis hús hozzá köret krumpli és zöldség(itt is mindenki azt szed amit szeretne), lecsó külön mehet hozzá rizs/nokedli( vszínű a fogyizó ezeket nem eszi, így ebből nem szed) Egyik nap ha szeretitek mehet sóska vagy spenót főzelék főtt tojással, pirított csirkemell falatok rizzsel/krumplival és saláta/zöld köret/savanyúság

Desszertnek lehet süti, gyümölcs, magvak, mindenki azt vesz el belőle mit szeretne.


Vacsora tojás krém, körözött,kefir/joghurt, túró, saláta, rántotta, sült hús/sült máj, sült hal


Legalábbis én ilyeneket szoktam enni.

Gyümölcskosárba alma/narancs/mandarin

2014. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És milyen fogyókúrát követ? Ugyanis ezek elég sokszor ütik egymást.
2014. nov. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem csak sima fogyókúra, nem mondták, hogy valami különleges lenne.


Köszi Első!

2014. nov. 17. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!