Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen " erős...

Miért vagyok ilyen " erős testalkatú? " Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Azért írtam "erős testalkatú"-t,mert nem mondanám magam kövérnek, sem gömbőcnek.A combom elég vastag, a hasamon is van egy kis úszógumi, ami pólóban nem látszik, csak ha fedetlena hasam.Nem értem,miért.Már hat éve folyamatosan úszok,most heti 3•2 órát(versenyekre is szoktam járni).Négy hónapja teniszezek,heti 1•1 órát.Ezek mind kemény edzések.Továbbá minden évben családdal elmegyünk síelni.Az utóbbi két évben heti öt tesióránk volt,most heti három.Régebben,(2-3 éve)koromhoz képest sokat ettem, de Mostmár teljesen átlagos adagokat eszem.Nem eszem gyorskajákat sem(McDonald's,stb.)Más degeszre eszi magát, és nem sportol,én meg...És alkat miatt sem lehet,mert anyukám tiszta modell alkatú,apám meg átlagos.Azért is bánt mert szerintem eléggé szép arcom van,de az alakom miatt ügyet sem vetnek rám.Miért van ez?Mit tegyek?

Előre is köszönöm a válaszokat! 13/L



2014. nov. 18. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Kép? Nehéz így elképzelni, pontosan milyen is vagy, illetve sokan nem megfelelően látják magukat.


Egyébként meg genetikában nem csak a szülői tulajdonságok köszönnek vissza, hanem jóval korábbiak is.

2014. nov. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Bocsánat,nem tudok képet föltenni.(Nagyon béna vagyok és nem tudom hogy hogy kell):( Remélem ez nem riasztott el :)Egyébként szerintem jól ítélem meg magam,bár a rokonok azt mondják, nincs rossz alakom,csak kicsit erősebb testalkatú vagyok,a bunkó osztálytársak pedig azt mondják, hogy hájas a s*ggem.És azt még kihagytam,hogy széles a vállam, és izmos vagyok.(Az izom nem láttszik, csak ha befeszítem)Na jó, ez így elég zavaros, Bevallom :/
2014. nov. 18. 22:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem zavaros. Van olyan plus size modell, aki valahogy csupán vastag, de egyáltalán nem plötty sehol, míg a jóval vékonyabb nőkön reng a háj... Lehet, hogy ilyen vagy, csak ugye karcsúbban, mint ő.


Azt sajna nem tudom, miért vagy ilyen.

2014. nov. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A sok sporttól és főleg az úszástól izmos a hátad és a vállad. Én ugyanígy voltam a kézilabdázás miatt. Ha az izmosságra zsír rakódik, akkor igen, nagyobbnak látszunk. Ez van.

Most 27 éves vagyok, visszagondolva emlékszem, hogy engem is zavart ez. Mert nem tetszettem a fiúknak. Mert én nem voltam olyan botvékony mint a többi lány. Akik azért voltak vékonyak, mert egy szem izom nem volt rajtuk. Akin nincs izom, annak a teste nem igényel annyi tápanyagot ezért azt láttam, hogy nem is esznek annyit. Aztán mi lett? Nagy részük középiskola végére szépen kigömbölyödött. De nem az izomtól, hanem a hájtól. Mert megszokták, hogy nem kell figyelni a táplálkozásra, ők vékonyak maradnak.

Aztán ugye most itt van az én korosztályom. Nyugodtan nézz szét az utcán és keress 20 és 30 közötti nőket, nézd meg hogy néznek ki. Sajnos nagyon nagy részük plöttyedt. Miért? Mert még izom mindig nincs rajtuk, de háj annál több.

Tudom, hogy ezt nem fogod megérteni, de én azt tanácsolom nagyon örülj annak, hogy izmos vagy. Tartsd meg, fejleszd tovább. Én most hogy elkezdtem súlyzós edzéseket végezni, érzem azt, hogy olyan alakot fogok elérni, amire mindig is vágytam. Mert van rajtam izom -> tudom az izmaimat még jobban fejleszteni -> ha leszálkásítom magam, feszes lesz a bőröm. Mert ugye az izom nem tud rezegni a csonton, azt a narancsbőr vagyis a háj tud.

13 évesként az egészségre koncentrálj. Középiskolában jönnek majd a nagy szerelmek, meglátod, csak maradj egészséges.

2014. nov. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Egyébként én is középiskolába járok. ;)
2014. nov. 19. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!