Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Június elejééig szeretnék...

Június elejééig szeretnék fogyni a hasamból. Nem mondom hogy dagadt vagyok, csak lapos hasra vágyom, de a felülések nem segítenek, mert nekem csak kőkemény hasfalat csináltak, de a felesleget nem égetik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 11:42
 1/5 anonim válasza:
100%

AZ egyik legelterjedtebb tévhit ebben a témában az, hogy ha egy testrészt edzel, akkor onnan lemegy a zsír. A zsír egyenletesen oszlik el a bőr alatt, és mindenhonnan egyenletesen tűnik el.

Ha fogyni akarsz, akkor ne erősíts, inkább fuss, szobabiciklizz, ilyesmik. Ezek az állóképességet fejlesztő mozgások égetik a zsírt, a súlyzózás és hasonlók az izomtömeget növelik.

Az étkezésedre is figyelj oda. Egyél sokszor (napi 4-5-ször) kisebb adagokat, sok gyümölcsöt, zöldséget, és kerüld a nagyon cukros/zsíros ételeket. Nem kell meghalnod a nagy fogyókúrában, inkább az étkezéseid minőségén próbálj változtatni ilyen irányban.

Még egy dolog, amire sokan nem is gondolnak, pedig nagyon hasznos: a mindennapjaid során se kerüld a mozgást. Például ha egy épületben a 3. szintre kell feljutnod, menj lépcsőn, nem olyan sok az. Ha csak egy megállót mennél busszal, de nem sietsz tulajdonképpen sehová, sétáld le inkább :)

Ha ezekre odafigyelsz, különösebb erőfeszítés nélkül fogyhatsz 5-6 kilót 4 hónap alatt. Sok sikert! ;)

2010. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Futás kitűnő!!! Nagyon szépen égeti a hasról a zsírt.
2010. jan. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel elég problémás számomra a futás,(szív probléma),én sétálok.Nem a mindennapi sétáról van szó,hanem ami a futás,és az utcai séta közt van.Gyors gyaloglásnak is nevezik.Leslie Sanson videókat találsz a Youtubon,ő ezeket a gyaloglásokat részesíti előnyben.Nekem bevált.
2010. febr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szedjél zsirégetőt!
2010. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én múltkor lefottam fél km (kilómétert) és utánna ettem baken szalonnát
2010. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!