Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

A pajzsmirigyem rendben van, csak az inzulinrezisztenciám nem. 112 kg voltam, elkezdtem 1200-1500 kalóriákat enni az orvos tanácsára és akkor fogytam is egy hét alatt 5kgt. Viszont már 6 napja ugyanannyit mutat a mérleg,és egy dekát sem megy lejjebb. Tornázok is napi fél órát..

Szerintem az étrendem is rendben van. Reggelre mindig egy tk zsemlét eszek paradicsommal és csirkesonkával. Tízóraira abonettet és zöldséget,ebédre párolt csirkét párolt zöldségekkel . Uzsonnára 1-2 szem mandarint vagy 1-2 darab kivit, vacsorára pedig ismét csak párolt húst.

Hol ronthatom el?


2014. nov. 20. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

heti 1 kg fogyás tökéletesnek mondható, de ledobtál rögtön 5-öt, hova türelmetlenkedsz?


inkább örülj neki hogy nem fogytál most, mert ha ilyen tempóban haladsz plasztikai sebész lesz belőle

2014. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első, ekkora súlynál az elején nem egy extrémitás az 5 kiló, ennek egy része úgyis víz...


6 nap semmi. Amennyit reálisan fogyhatsz ennyi idő alatt, azt el tudja fedni a testsúlyod váltakozása. Plusz rendes kalóriadeficitben is tipikus, hogy néha van egy kis stagnálás. Várj még azzal, hogy nem fogysz, még nem tudhatod.


Nekem bődületesen kevésnek tűnik a kalóriamennyiség, de ha bírod, akkor jó.

Eszel elég zsírt? Mert nem nagyon látszik a napodon...

2014. nov. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azert nem eszek zsirt,mert az orvos szigoruan azt mondta,hogy nagyon minimalisra kell csokkentenem ,mert elvan zsirosodva a majam. De igyis jo most az anyagcserem es boven eleg ez a mennyiseg. Regebben sem ettem tobbet,csak rossz volt a taplalkozasi modom.
2014. nov. 21. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!