Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogy kerülitek el a falásro...

Ti hogy kerülitek el a falásrohamot?

Figyelt kérdés

Konkrétumokra lennék kíváncsi, nem ilyenre, hogy "egészségesen táplálkozom".

Köszönöm előre is! :)


2014. nov. 21. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem éheztetem magam, így nem jelentkezik falásroham.
2014. nov. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egyél sok almát, úgy is olcsó az orosz embargó miatt és ezzel hizlalod a gazdaságot te meg fogysz tőle.
2014. nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kerülöm el. Falok, aztán irány a slózi. Kész, probléma megoldva :D


Jó, komolyra fordítva a szót, már nem hánytatom magam, inkább próbálok változatosan enni, és kb. időre, nem vonok meg magamtól semmit.

2014. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akaraterő!! És gondolkozok mielőtt ennék... belegondolok milyen rossz érzés, bűntudat fogna el, ha sokat ennék, és annál nincs rosszabb. Tudom, hogy megbánnám. És mindig azt mondogatom magamban: "semmi sem édesebb annál, mintha soványnak érzed magad!" persze ez csak átvitt értelem...nem csak édességekből lehet falni..de azért érted :D (angolul jobban hangzik, csak gondoltam hátha nem mindenki jó angolos) Szóval nekem naggyából ezek beválltak.. 3 hónapja nem volt falásrohamom, és szerintem már elég erős vagyok, hogy ne is legyen.. Ha már eddig kitartottam, akkor most már nem adhatom fel..:) Sok sikert neked is!!
2014. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A főétkezések között tízóraizok és uzsonnázok egy keveset, hogy a vércukrom ne essen le.

Az is fontos, hogy ne egyél olyat, amitől hirtelen felugrik, majd leesik a vércukrod.

2014. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne falásrohamom? Napi pár órában eszem, majd kellemesen jóllakott vagyok másnap délutánig, kellemesen alacsony vércukorszinttel és inzulin helyett glükagontermelődéssel :)

Persze egészen máshogyan is lehet. Régebben egyszerűen csak mindig ettem, ha éhes voltam és kész. Ha azt akartam, hogy kalóriadeficitem legyen, akkor csökkentettem a szénhidrátot és emeltem a zsírt.

Nem próbáltam magam egy nem nekem való módszerhez tartani s kevesebbet enni, mint amit kívántam.

Talán ezért nem volt.


Az persze előfordul, hogy az ember egy-egy nap többet eszik. Azzal semmi baj nincs. Nem vagyunk gépek.

2014. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha 3 óránként eszel valamennyit, nem hiszem hogy rád jönne a falásroham.
2014. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!