Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon sokat eszek súlytartáshoz?

Nagyon sokat eszek súlytartáshoz?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, 170 cm és 50kg. Mostanában 1800 kalória körül szoktam enni egy nap. Ez szerintetek reális súlytartáshoz vagy sok egy kicsit? Amúgy délelőtt zabkását/tojást/ szendvicset csirkemellből, zőldségekből és tk kenyérből, ebédre csirkemellet vagy halat salival vagy rizzsel, vacsorára ugyanezt szoktam enni. Nasinak néha, hetente 1-2x aszalt gyümölcsöt eszek. Heti 3x járok konditerembe és heti 3 tesiórám is van, hétvégén pedig 30-40 percet szoktam szobbiciklizni.

Ha ez már így hízást eredményez, remélem legalább nem nagyon gyorsan:D

Köszi előre is:)



2014. nov. 21. 20:26
 1/7 angelside ***** válasza:
Szerintem ez nem sok. Figyeld magad, és ha soknak látod akkor vegyél vissza, de ha kevésnek, akkor meg egyél többet.
2014. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és úgy fogom csinálni csk kíváncsi voltam a véleményetekre
2014. nov. 21. 20:59
 3/7 anonim válasza:
A testsúlyod a normál BMI alatt van, szerintem így is elég egészségesen eszel, nem kellene ezt még kevesebbre venned, sőt, mivel rendszeresen sportolsz, ami égeti a kalóriákat, nyugodtan ehetsz 2000 kalóriát is naponta, ha a testsúlyodat meg akarod tartani.
2014. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na hát kb két hét alatt híztam vele egy kilót..remélem legalább nem az összes zsír..

Szerintetek ez fog lassulni vagy ha így eszek, lassan zsírdisznó leszek?

2014. nov. 22. 09:36
 5/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem leszel zsírdisznó, valószínűleg azért lettél nehezebb, mert izmosodsz.
2014. nov. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem tényleg így van. Csak ehhez kicsit irreálisan soknak tartoma hízást:s
2014. nov. 22. 11:48
 7/7 Bogi214 válasza:
Egyáltalán nem sok!Ennyi idősen 2000 kalóriás étrend sem számít soknak!!:-)
2014. dec. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!