Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 kilót mennyi idő alatt...

5 kilót mennyi idő alatt lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Mindennapi edzéssel és egészséges táplálkozással
2014. nov. 21. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Kalória deficittel lehet csak fogyni.. Hogy te ezt kevesebb evéssel,vagy több sportal éred el,az a te döntésed. A leghatásosanbb, ha a kettőt együtt alkalmazod. Így 5kg egészségesen lemehet 1 hónap alatt.
2014. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
5 kilo fogyashoz legalabb 35000 kcal deficitet kell teremteni. Ha egy honap alatt kellene ezt megtenni, ahhoz napi 1166 kcal deficit kell. Normal no kb. 2000 kcal energiat igenyel, ha 850 kcalt eszel, akkor osszejohet az 5 kilo, de az durvan koplalas kategoria, utana garantalt, hogy visszajon az egesz. Egeszsegesen 2-3 honap alatt lehet ennyi felesleget leadni.
2014. nov. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
5 kg fogyáshoz 2-3 hónap?? Szerintem hamarabb is megy az, mivel az elején gyorsabban megy a fogyás, főleg, ha drasztikus életmódváltáson megy át az illető (liszt,cukor elhagyása, több sport) Szóval szerintem 1 hónap alatt simán le lehet adni ennyit.. Heti 1kg fogyás még ideális. Én 2 hónap alatt fogytam 10k-ot..szóval..:)
2014. nov. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy sulyfeleslegbol konnyu fogyni, kevesbol nagyon nehez. Kerdezo semmi infot nem adott, De valoszinuleg nem 100 kilobol akar 5-of fogyni, hanem 60-bol. Az nem fog menni egy honap alatt.
2014. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
55 ből 50re szeretnék lefogyni. Nem eszem cukror se fehér kenyeret. És mindennap egy órát edzek
2014. nov. 22. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!