Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok.165 centi,65...

13 éves vagyok.165 centi,65 kg. Valamilyen fogyókurát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Igen,ilyen vagyok.Nagyon rosszul érzem magam a bőrőmben.

Szeretnék lefogyni minimum 10 kg-t.

Milyen fogyókurát ajánlatok illetve kinek mi vált be?

Csak értelmes emberek válaszoljanak!Köszönöm :-)


2010. jan. 29. 17:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Csipsz, kóla, meki, édességek kilőve.

Ezen kívül egyél minél változatosabban, és annyit amennyit kívánsz. Desszertet, sütit is egyél nyugodtan.

Sportolj valamit amit szívesen csinálsz.


Ennyi az egész, aki ennél többet mond annak ne higgy.

2010. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hát rendben..

De azért a tortától elpártolok..

Köszi :-)

2010. jan. 29. 17:25
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ebben a korban a fogyókúra nem hasznos, pláne neked alig van plusz kilód. ha éhes vagy és úgy érzed már az túl sok lenne még egy rántott hús, vagy csoki, akkor egyél almát, vagy egy szelet sajtot. és ne nassolj, ha ezt következetesen teszed, nem "zabálsz" nem lesz baj. nehogy elkezdj valami szélsőséges diétát! a húsokhoz egyél sok zöldséget, párolt répát vagy akár a savanyúságból többet és nem maradsz éhes.
2010. jan. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

De én akkor is nagyon "tulsúlyosnak" érzem magam.

De rendben megfogadom a tanácsotokat.

Csak "mértékkel" fogyok.Az-az kicsit jobban oda

figyelek az étkezéssemrei.Nem eszek össze vissza.És sportolok rendszeresen:)

Ezt vettem le a kettőtök válaszából.

De szivesen várok még ötleteket

Köszi nektek :P

2010. jan. 29. 17:47
 5/16 anonim válasza:
Örülj hogy ennyi vagy!Én 14 vagyok és 90 kiló! :(
2010. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
egyel többször keveset.Édességek helyett pedig egyel gyümölcsöt. Naponta igyál meg legalább 2liter vizet, ha lehet bubi menteset. és ha szeretnél állj be valami sportkörbe. Kosarazz vagy akármit. Majd ha jobb idők lesznek lehet futni csak arra vigyázz hogy azt is fokozatosan, először csak séta, aztán egyre gyorsabban mik futás nem lesz belőle. heti kétszer 30-40perc elég is. sok sikert
2010. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)
2010. febr. 1. 15:47
 8/16 anonim ***** válasza:
én 169 cm vagyok és 60 kg voltam...rettenetesen kövérnek éreztem magam!!!!!!!!!!!!!2008 nyarán elhatároztam legyok mert itt vannak a gimis évek! Nyáron mindennap este elmentem futni fél órát emellett délutánonként sokat mászkáltam a barátnőimmel és 3 hónap alatt lefogytam 7kg-ot pluszba csináltam néha felülést is meg az étkezésemre is jobban oda figyeltem tésztát sajnos megkellet vonnom magamtól pedig imádom,csokit ettem de nem napi 1 táblát! Akarat erő kérdése,és sikerülni fog!! Most vissza híztam 55 kg-ra és a nyáron megint el kell kezdenem komolyan csinálni hogy 50 kg lehessek!!Sok sikert!!
2010. febr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szia, én 162cm 67kgról fogytam le nagyjából a te korodban, egyszerűen kihagytam az édességet és a kenyeret, utóbbi helyett puffasztott búzát (hamlet) ettem. cukor helyett édesítő, és sok-sok saláta és zöldség a husi mellé krumpli helyett. És a lényeg: rendszeres mozgás. Én a norbi aerobik dvd-ket csináltam otthon + kocogtam. a lényeg, hogy olyan mozgásformát válassz, amit szeretsz csinálni, és legalább heti háromszor csináld is. Kb hat hét után tíz kilóval voltam kevesebb és a lényeg: annyira megszerettem a testmozgást, hogy nem is nagyon jött vissza. Sok sikert neked!
2010. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

heló:)

én 160 vagyok 62kg, és én is fogyni szeretnék, Bár már csak 60 vagyok metfogytam a héten, mert én este nem eszek semmit, nappal meg olyan ételekből főzöm amit norbi update programja enged meg. legtöbbször ,sajt tej, tojás, csirkemell, túró ,és tejfölből készitek ebédeket, sajtak töltött pulykamelett csináltam pl ma, és hozzá sajtmártást, nagyon finom, és semmi chips cóla, kenyér, csokik,

2010. febr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!