Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit adhatok le ha keveset...

Csontianyja kérdése:

Mennyit adhatok le ha keveset eszek?

Figyelt kérdés
Ugyanis a szuleim es a testvereim is sertegetnek mert nem vagyok vekony bezzeg az nem tunik fel nekil h a legjobb baratnom legalabb 15 kkg-mal tobb mint en. Es gyorsan szeretnek sokat fogyni es ha esetleg ehes vagyok es nem eszek aztan kesobb ujra ehes leszek es akkor egyek egy almat majd ebedre szendvicset akkor mekkora az esely hogy sokat leadok?

2014. nov. 22. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább csak nem hízol tovább.
2014. nov. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
muszáj sportolnod is ha fogyni szeretnél meg egy jó étrend telis-tele zöldségekkel
2014. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyorsan fogyni sosem tanácsos, mert ugyanolyan gyorsan vissza is szeded. Nem szabad elfelejteni, hogy hízni sem egy-két hét alatt hízik az ember, így leadni sem fogja tudni. Ha éhezteted magad, azzal csak azt éred el, hogy löttyedt leszel és ahogy abbahagyod, máris hízni fogsz, ráadásul többet, mint amennyit leadtál.


Változtass az életmódodon, rendszeresen mozogj és meglesz az eredménye. Ne azonnal akarj bomba lenni, mert az nagyon hamar csalódáshoz fog vezetni.


Soha ne másoknak akarj megfelelni, hanem csak és kizárólag magadnak! Te tetszel így magadnak? Ha igen, akkor ne hallgass másokra. Ha nem, akkor se mások miatt, hanem önmagadnak bizonyíts!

2014. nov. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Koplalás, ami tervezel, nem túl jó ötlet! Nagyon káros, nem ad szép eredményt, és könnyen kórházba, drasztikusabb esetben hullaházba kerülhetsz. Egyébként még hízékonnyá is tesz.


Mozogj és legyen normális diétád. Betegséged nincs?

Különben mennyire vagy elhízott? Ők mind soványak? (Megjegyzem, apám szerint 168cm-hez, 48-50kg-osan hájas voltam.)


Családod miatt pedig szépen plakátold ki a szobádat anorexiás lányok képeivel, mondogasd, hogy pont olyan akarsz lenni. Vázolhatod, nekik a koplalós fogyós tervedet, rákérdezhetsz közös étkezés után az önhánytatás mikéntjére stb. Csak észbe kapnak.

2014. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nem a legjobb ötlet hidd el nekem az hogy nem eszel. Ugyanis most lehet lemegy 1-2 kg aztán utána majd vissza megy a DUPLÀJA.. és szerintem azt te sem szeretnéd. Mozogj sokat!! minden este ha 15-20 percet mozogsz többet érsz el vele.
2014. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! igazából 160 cm vagyok és 85 kg szóval nagyon sok és márciustól augusztusig 10 kg-ot fogytam de már megint jön felfelé és keveset eszek és minden este 20-30-40 perceket tornázok.:/
2014. nov. 24. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!