Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írnátok nekem fogyókúrás...

Írnátok nekem fogyókúrás módszereket?

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:

A fogyókúra önmagában semmit sem ér. Ahogy a nevében is benne, csak egy kúra, amit ha abbahagysz, visszajönnek a felesleges kilók.


Csak úgy lehet eredményt elérni hosszútávon, ha életmódot változtatsz és ebben mindenképpen benne kell lennie a rendszeres testmozgásnak is.


Tapasztalatból írom, rengeteg diétán vagyok már túl, mindegyik sikertelen volt. Amióta életmódot változtattam, sokkal könnyebben mennek lefelé a kilók és nem törnek rám zabálási kényszerek. Szinte mindent eszek, de egy bizonyos napi kalóriakereten belül. Persze lehetne magam sanyargatni csirkemell+saláta kombóval, de az ilyenfajta dolgoknak nem vagyok híve, a túlságosan nagy megszorításoktól egy idő után feladja az ember. A kalóriahatár mellett én napi rendszerességgel mozgok nem csak a fogyás eléréséért, hanem hogy formálódjak is, valamint az egészségemnek is jót tesz.


Az eszetlen csodadiéták csak ideig-óráig hoznak sikert, hosszútávon óriási csalódás, ezért nem ajánlom!


És még valami: A szakemberek heti -1-1,5 kg fogyásnál többet semmiképpen nem javasolnak. Minél gyorsabban fogsz, annál hamarabb kapcsol a szervezeted védekező funkcióba és tartalékolni fog.

2014. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!