Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az hatásos fogyókúra lehet,...

Az hatásos fogyókúra lehet, ha ugyanúgy eszem, mint eddig, de csak ásványvizet iszom a jövőben és du-án 4-től nem eszem semmit?

Figyelt kérdés
És nem úgy értem, hogy akkor most 3-4 étkezés alatt bepakolok, mert délután úgysem lehet...Most hagytam abba a szoptatást, minden nap sétálunk kb. egy órát, de ennél többet mozogni nem tudok, háztartást vezetek, főzök, így elég nehéz megállni, hogy ne egyek abból, amit kotyvasztottam. Gyümölcsöt minden nap eszem. Kb. 8-10 kiló felesleg van rajtam.
2008. aug. 15. 11:35
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem igen! a barátnőm pont egy ilyen fogyókúrát csinál, amiben délután négy után nem eszik semmit, mondjuk az ő fogyijának az a lényege, hogy 4 óránként eszik,(nincs köztesnassolás!!!!) és a du. 4 óra az utsó időpont, amikor eszik, és tényleg fogy tőle!
2008. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem is fogyni fogsz tőle. Egyetlen rossz dolog van benne, hogy ha abbahagyod jönnek fel szépen a plusz kilók, emiatt tényleg jó életmódot is változtatnod, pl. olyanokat főznöd, amik egészségesebbek, sok zöldségköret, gyümölcsöt enni.
2008. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ezt már igazolták tudósok egerekkel is,2 csoport ugyanannyit kapott,csak az egyik reggel,a másik este.

Minél később eszel,annál inkább hízlal...

Mindenkinek más jön be,de nekem is van babám,és nincs időm,és eddig az vált be a legjobban,hogy napota többször is felállok a mérlegre.

Ha eszem egy jobbat,már azt is tudom,kb hány deka marad rajtam reggelre,és legközelebb igyekszem annyival kevesebbet enni.

Mérleg nélkül csak kilók után veszem észre,és akkor már nem elég egy csökkentett adag...

Egyébként én sem eszem este.

2008. aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor így fogom csinálni...:-)
2008. aug. 16. 06:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is fogyni szeretnék 7 kg-t első válaszoló megkérhetnélek rá hogy leirod az időpontokat hogy a b.nőd hánykor eszik?

Nagyon köszönöm előre is

2008. nov. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ugyan én nem az első válaszoló vagyok, de a kérdésem után neki is kezdtem a fogyókúrának, igaz, csak október elején, tehát másfél hónapja. 80 kg voltam, most 73 kg vagyok / 172 cm /. Látványosan lement a hasam, rám jönnek a terhesség előtti nadrágjaim, nem feszülnek szét rajtam a gatyák, fel tudom húzni a cipzárat, szóval tök jó. 9-10 körül reggelizem, 2-3 óra között ebédelek, ha éhesnek érzem magam még 5 óra előtt eszem egy keveset, de általában nem vagyok éhes. Csak vizet iszom ill. vettem egy salaktalanító teát, ami rendben tartja az anyagcserémet, de a legjobb az, hogy nem koplalok, egyszerűen megszoktam, hogy ez így van és nem vagyok éhes. Még 3 kg-t akarok fogyni, többet nem, mert a férjemnek nem tetszem véknyabban, igazából ő már most teljesen elégedett.:-)Szóval mindenkinek ajánlom, aki nem tud sportolni és nem akar kalóriát számolgatni.
2008. nov. 13. 18:08
 7/8 anonim ***** válasza:

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM

RENDI VAGY

és gratulálok

(félek h én nem fogok fogyni egy dekát se)

2008. nov. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia, látom már jó régi a kérdés, ezért kérdem, miután fogytál, nem mentek vissza a leadott kilók?

Egyébként ezzel az életmódváltással csak az a baj, hogy most szerintem ha tehetné, minden ember egészségesebb ételeket enne, csak egyszerűen ezek a bio egészséges alacsony zsírtartalmú mittomén milyen kaják meg rohadtul drágák... Sok ember meg nem engedhet meg magának ilyesmit...Ez van :SS

14l

2012. dec. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!