Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Erre mi a magyarázat?

Erre mi a magyarázat?

Figyelt kérdés
Az utóbbi kb.fél évben elkezdtem jobban odafigyelni hogy mit eszek,és minden nap legalább fél órát mozgok.(heti 2x másfél órás edzés) Nem fogyás céljából,csupán egészségesen szeretnék élni. És amit nem értek,hogy hízni kezdtem. Régebben minden nap ettem csokit,ma már nem, kevesebbet eszek, és édesség helyett gyümölcsöt,és több zöldséget fogyasztok. Cukros üdítőket nem szeretem,teát is csak citrommal iszom. Erre mi a magyarázat? Köszönöm válaszaitokat!
2014. nov. 23. 09:01
 1/1 anonim ***** válasza:
A zsír helyett az izom nő és az izomnak nagyobb a sűrűsége (nehezebb). Az meg, hgy ránézésre, érzésre kevesebbet eszik az ember, nem megbízható. Pontosan le kell jegyezni, méréssel együtt.
2014. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!