Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akin 15 kg felesleg van 10...

Akin 15 kg felesleg van 10 hét/2.5 hónap alatt mennyit fogyhat?

Figyelt kérdés
Elsősorban tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2014. nov. 24. 17:26
 1/7 anonim válasza:
attol fugg lany-e vagy fiu es hany eves
2014. nov. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
19/L testzsírszázalékom 35% körül van.
2014. nov. 24. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 3 hónap alatt 7 kg-ot fogytam. 7 kg felesleg volt rajtam. Viszonylag kényelmesen fogytam. Rendszeres mozgás, heti 3x konditerem. Ugyanazt ettem, mint korábban csak kisebb adagokban és nem nassoltam. Cukros italokat, gyorskajákat, félkész kajákat egyébként sem ittam/ettem korábban sem.
2014. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
heti 0,5-1kg fogyás lehet max, hogyha ezt meghaladod akkor izomból is fogysz, ami az alap alakot adja.. szálkásító étrend és heti 3 súlyzós , 2 aerob edzés kéne
2014. nov. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ honnan számítod a felesleget, ha pl 170 centihez 70 kiló vagy, az valójában még a normális tartományban van, de akár azt is lehet mondani rá hogy van rajta 15kg plusz. Ha ilyesmire gondolsz, akkor sport nélkül 3-4 kilót, megfelelő edzés mellett akár 10-et is. Persze sok minden mástól is függ.
2014. nov. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nálam 25 kiló feleslegnél az első 2 hétben lement 5-6 kiló is utána szépen hetente 1-1.5 kg.

A kajára figyelj nagyon(cukros üdítő, kenyér, tészta nálam ki volt lőve teljesen, zöldség, hús, tojás, kis gyümölcs, mehet),meg a testmozgásra(én heti 2 szer futottam, erőállapotnak megfelelően, és 2 kettlebell edzést csináltam). Sok sikert!

2014. nov. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és rengeteg víz(én megittam 4-5 litert bár én 125-ről indultam:)).
2014. nov. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!