Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlytartásnál mi fér bele?

Súlytartásnál mi fér bele?

Figyelt kérdés
Nyilván kalória kereten belül... De súlytartásnál ehetek pl. heti 1x 2x csokit, meg édességet? Plusz ugye fogyó alatt szinte csak fehérjén éltem..ha most elkezdek enni több ch-t nem fogok hízni? Ti súlytartásnál hogy étkeztek? Mennyire figyeltek oda? Péksütik, pizza mehet néha?
2014. nov. 24. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Súlytartáskor nincs semmiféle limitem :) Mondjuk nekem még fogynom kell, az más. De a párom lefogyott és ő sem foglalkozik sokat a dologgal, ha napi 3 édességet eszik, akkor annyit, csak arra vigyáz, hogy sokszor ne egyen egy nap (egyszerre elég sokat eszik, 3 étkezés kb. 2500 kalória, de 2-ben is összehozza - neki a súlytartáshoz sem kell kevés).


Nem szoktam hízni a több szénhidráttól (pl. amikor napokig 4-5-ször annyit viszek be, mint normálisan :D), a kalóriadeficit sokkal inkább számít. Ami ilyenkor nálam hajlamos eltűnni, ezért is célszerű szénhidrátszegényen (s ennek megfelelően zsírdúsan, elvégre energia kell - nálam a szénhidrátszegénység elég komolyan van véve :D) próbálkoznom a fogyással.


Péksütit és pizzát viszont sosem eszem, az életmódmegváltásnak megvannak az előnyei, nem óriási a váltás a fogyás és a súlytartás között.


Csak mert a kalóriakereteden belül eszel egy kis csokit, elég irreálisnak tűnik számomra, hogy hízz.

2014. nov. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem..Nekem pont az a rossz,ha egyszerre sokat eszek,mert akkor kitágul a gyomrom,és később is sokkal többet eszek olyankor, plusz nagy lesz a pocim..Szóval nekem a többször kevesebbet vállt be :D Nekem nincs tiltott kajám, most elhatároztam...nem tudok már így élni..Mindent fogok enni, csak mértékkel..Remélem nem fogok hizni :S
2014. nov. 24. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!