Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok.170 cm és...

14 éves lány vagyok.170 cm és 60 kg. a csípőmről és a hasamról szeretnék leadni pár kilót, . Vmi jó módszer? Olyan válaszokat nem kérek, hogy így jó ez, úgy jó ez, csak tanácsokat kérnék!

Figyelt kérdés
2014. nov. 24. 19:18
 1/7 anonim válasza:
fussál és ne egyél 8 után.
2014. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Helyi fogyás nincsen sajnos. De a futás tényleg jó zsírégető, a lényeg hogy mozogj valamit. Ha formálni szeretnéd a csípőd és a hasad tornázz rá, étrendnél pedig arra ügyelj hogy főleg sovány húsokat, zöldségeket, gyümiket, tojást, túrót, összetett ch-kat fogyassz és kerüld a fehérlisztes, cukros, műkajákat.
2014. nov. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én nem igazán fogyni szeretnék hanem izmosodni és letöltöttem egy alakalmazást (Caynax) és már 2cm-rel vékonyabb a derekam :)))

Ajánlom neked is :) Persze e mellett is oda kell figyelni, hogy mit eszel!

2014. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez magas.


"Olyan válaszokat nem kérek, hogy így jó ez, úgy jó ez.."


Akkor mit írjunk?



Tehát segítséget kérsz, de nem írhatjuk meg, hogy mit kéne tenned?

Ez több mint érdekes.


Akkor nem is írok semmit, mert tényleg csak azt tudnán írni, hogy ez így jó, meg úgy jó, ezt tedd meg azt, így próbáld meg úgy.....

2014. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
gondolom ezt arra értette, hogy tippeket adjunk, ne azt mondjuk, hogy megfelelőek a méretei.
2014. nov. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,úgy értettem,h tippeket kérek.
2014. nov. 25. 15:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes a 60 kg. Sok semmiképpen sem lehet.
2014. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!