Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek agyon hízlal ez a...

Szerintetek agyon hízlal ez a kaja?

Figyelt kérdés

Saját kreálmány:

150g sovány túró, 100g totu és 150g zsírszegény joghurt, egy kis fahéj, 2 kanál mandulaliszt. Sütilett belőle csak nemtudom, hogy hízlal-e?


2014. nov. 25. 13:49
 1/5 anonim válasza:

Ez ilyen sós suti?

Amugy kalória az van benne rendesen szóval számold ki hha eszel 1 szeletben mennyi van es ha belekalkulalod a napi kaloriabeviteledbe tudni fogod h mennyi ehetsz mas etelekbol azon a napon.

Ha semmi mast nem eszel csak ezt akkor valószínű nem hizlal, de ha ezt megeszed, melle aznap meg csülköt feher kenyérrel akkor pedig igen.

2014. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem sós. Nem szoktam enni kenyeret főleg nem csülköt:) nem szeretem azokat. Ma csal abbonettet ettem sonkával. Meg futottam 1 órát. Amúgy semmi más nincs benne a sütiben csak azok amiket felsoroltam.
2014. nov. 25. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak abonettet ettél ma sonkával, akkor nyugodtan egyél ebből a sütiből, amennyi jól esik.
2014. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2014. nov. 25. 15:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Első, ez lehet vagy 360 kalória, semmire se elég. Még ha csülköt ennék mellé kenyérrel, akkor is fogynék (bár ez mennyiség kérdése, de a csülök kifejezetten fogyókúrás, nekem mindenképp, a kenyeret pedig eléggé hanyagolnám), de egyedül igazán szolid szegény süti...


De amúgy tény, hogy nem nagyon van olyan, hogy hizlal, mennyiség és a nap egyéb ételeinek, mozgásának kérdése ez.

Mivel nem cukros, keményítős a süti, nem látok benne sok rosszat (ha nem megyünk bele a tejtermékek problémakörébe, ahol megoszlanak a vélemények). Hízni tuti nem ettől fogsz, kérdező.

2014. nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!