Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit tudnék leadni több...

Mennyit tudnék leadni több mint 3 hónap alatt? (15/F)

Figyelt kérdés
Le kéne fogynom kb. 6kg-ot de 10nek örülnék a legjobban. Ha ennyit nem lehet leadni (ésszel csinálva!!!) Akkor mennyi idő kéne? Adnátok mozgáshoz és étkezéshez tanácsokat? Ne linkeljetek be oldalt lehetőleg. Még egy fontos kérdés!!!!! : hány km-t fussak? Heti hányszor? (Max5x van rá lehetőségem)

2014. nov. 25. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Buta kérdés. Először is szerezz be egy stoppert (vagy funkció telefonra) és egy cipőt, ami nem szedi szét a lábad. Lemész a házatok elé és elindítod a stoppert, elkezdesz futni... Addig futsz, míg el nem fáradsz, majd leállítod a stoppert. Onnantól kezdve van egy alapod, amin folyamatosan javítanod kell. Napról napra... 10-12 kg széles vigyorral a szád szélén is leadható bőven egy hónapon belül(2 hét sincs), kérdés, hogy mennyire vagy strapabíró és kitartó. Persze nem csak a futástól fogsz ennyit fogyni, csökkentened kell a kaját is. Sok folyadék, kevesebb kaja és fuss...

Étkezéshez is hogy csökkenteni tudd a mennyiséget, rendszerezned kell. Mindent pontosan naplóban lejegyezve. Kizárólag reggeli ebéd és vacsi, semmi nasi, se tízórai, vagy egyéb. Nincs csoki, nincs tej, nincs édesség. Ha éhes kezdesz lenni és legszívesebben azonnal bekapnál egy csokit, vagy bármit, kapd fel a cipőd és menj futni, de az is megoldás, ha azonnal lenyomsz 10 fekvőtámaszt egy-egy ilyen gondolatra..

Fontos még a futásnál, amennyiben keretidő van, tehát mondjuk elfáradsz, de időd még lenne, akkor pihenj és ahogy tudsz indulj el újra. Amennyiben már ki tudod tölteni a teljes időd lassú futással megállás nélkül, akkor csak egyet tehetsz, fokozatosan növeled a sebességet, erre ismét kelleni fog egy funkció a telcsire, hogy mérje a sebességet és lefutott távot (hogy nagyjából tudj kalkulálni). Onnantól kezdve már nem az idő kitöltése a lényeg, hanem a megtett táv. Ha fekvőtámaszozol is otthon, akkor az is bőven segíteni fog erősödni és zsírt veszteni. Mindent leírtam. Hajrá bajnok!

2014. nov. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, úgy ézem sokat segítettél :) de azért mondasz egy távot ?
2014. nov. 25. 19:32
 3/6 Csiß ***** válasza:

Szerintem a stopper elhagyható.Érezni fogod ha javul a teljesítményed.Kocogsz amíg bírod aztán tempós séta.Mikor újra rendesen kapsz levegőt akkor megint kocogsz és így tovább.Ezt heti 3-4 alkalommal 45-60 percig (az első héten lehet nem megy majd ennyi) műveld. 10kg az ajándék lesz ha sok rajtad a felesleg.Csak sajnos nagy része víz lesz nem zsír :)


ui: a futócipő az tényleg fontos.Azt szerezz valahonnan.

2014. nov. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Bár neked nem kell nagyobb kilóktól megszabadulnod, bemásoltam egy válaszomat egy előző kérdéstől:


Én 25kg-ot fogytam sport, étel megvonása és csodaszer nélkül! 2 ismerősöm fogyott le így. Könnyű diétanak hangzik, de nem az, mert 1x szegi meg az ember a szabályt, és előröl kell indulni az egésszel!!! Amiket leírok fontosak, ha valaki variál rajta, vagy csak 1x enged a csábításnak, game over a fogyi részére!!


Az én diétám :) receptje: Dolgozz ki egy részletes tervet, 3 hónapra előre. Mindenképpen kis cél kell, ha 110kg is vagy, először 10kg mínuszt tűzz ki célnak! Egy +20 és az feletti súlytöblettel küzdő embernek a legnagyobb problémája az hogy mivel a gyomra ki van tágulva, nagy kín és lemondás a cél elérése diétával, sporttal pláne ha reménytelennek tartja az álom alakot, és a kialakut gátlásosság végett a kitartás sincs meg. Ez saját tapasztalat!


Vannak, igen, ismerőseim akik mikor megtudták hogyan fogytam le, állították, hogy ők is próbálták de baromság, nem hatott. Persze hogy nem sikerült!! Itt nincs vendégség, itt nincs csak most, itt vagy csinálod vagy nem! És hogy hogyan éhezés nélkül? Hát a már megszokott ételeiddel érni el, hogy ÖSSZEHÚZÓDJON a gyomrod!


Írd fel egy füzetbe a jelenlegi étel, ital, üdítő fogyasztási mennyiségét. Azt kell csökkenteni MINIMÁLIS adaggal, nevetségesen minimális adaggal. Ha többet is bírnál csökkenteni ne tedd!!! Hosszú hónapok várnak rád, le fog csökkenni a mennyiség ne aggódj! A gyomrod húzódik összefelé,-10kg után már nem is kívánsz annyit enni mint előtte!


2 héten belül ne változtass az adagodon! Ennyi idő kell hogy a gyomrod húzódjon annyit, hogy végig tudd csinálni a diétát annak megszegése nélkül!!!


Írd fel pontosan, ezt nem látja más, mennyi az adagod :kenyér, pöri, pizza, és minden. Hány szelet friss kenyér és felvágott.

Példaképp nekem 84kg-osan 5-6szelet friss kenyér, 4szelet ha nem friss, ez volt az adagom. Ezeket az őszinte adatokat úgy írtam le Hogy jól megnéztem minden nap,ennél többet soha nem fogok enni! A 6 szelet friss kenyeret 5,5 +1harapásra, a 4 szelet kenyeret 3,5+1harapásra szűkítettem 2 hétre!! 2hét után pedig ismét minimális csökkentés! Töltött káposzta :12 közepes +2szelet kenyér helyett 11 darab kápi+15 szelet kenyér! De ez az adag már soha ne legyen több!!!!


Ne repetázz, lassan egyél!!! :Mókás trükk kiegészítés kép a diétához az agyad becsapásával! Ha lassan eszed azt az adag ételt amit eszel a gyomrod hamar elkezdi termelni azt a hormont, ami azt jelzi az agyadnak hogy jóllaktál! Ezért van az hogy a hotdogevő versenyen olyan gyorsan esznek, ha nem így tennének hamar telíődnének..:)


Sok sikert! :) Ha valami nem világos, szívesen válaszolok bárki kérdésére.

2014. nov. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
178 cm vagyok és 68kg-t mertem kb 1 hónappal ezelőtt de azóta futok és nem zabálom agyon magam. Tudom nincs túlsúlyom, a sportomnak kellene fogynom
2014. nov. 26. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Szavesen írnék távot, de nem fogok. Én 174 centi voltam és 56 kg. Amikor hízókúrába kezdtem nagyon rövid idő alatt híztam fel 81 kg-ra és szükségem volt mindenre, ami segít szinten tartanom magam, mert majdnem elszálltam. Én nem azt írtam le, ami szerintem működik, hanem azt írtam le, ahogyan én elkezdtem és csináltam, ami bevált. Nekem akkoriban még nem volt telefonon semmilyen gps funkció, csak egy 33/10 nokia ha jól emlékszem. Felkaptam egy ócska cipőt, ami rendesen kipingálta a talpam vízhólyagokkal. Ezek után 1 hét kihagyás volt, de vettem magamnak egy baromi jó adidast ~20.000 Ft-ért. Onnantól kezdve nem volt megállás. Reggelente futás, délután edzőterem, este pedig fekvőtámasz-gyakorlatok otthon. Azóta eltelt majdnem 13 év és sikerült egy olyan testalkatot elérnem, amit annak idején csak photoshoppal készített újságok képein láttam, de ez nem fontos. Jól érzem magam a bőrömben és ha azt amit leírtam te is átveszed, neked sem lesz gondod. Viszont nagyon figyelj oda és minden este lefekvés előtt mérd meg a súlyod. Az sem jó, ha túl sokat veszítesz, főleg ha edzel mellette. Nem kell semmit kicentizni (hány perc, hány km, hány tényér étel...), mindent érzésből csinálj, ahogy fentebb leírtam. "Workout" videókat nézegess youtube-on, én csak örültem volna, ha az én időmben is lettek volna ilyesmik. Edzőterembe pedig 18 éves korodig ne menj, addig az otthoni és utcai edzés tökéletesen megfelel. Utcai edzéshez haverral érdemes belevágnod, mert egyrészt motivál, másrészt ha belédkötnek, jó ha van egy társ. Mint tudjuk Magyarországon elég sok a játszótereken a "brazil vendégmunkás"... Google segít találni ilyen helyeket. Na mindent leírtam, csak előre! :)
2014. nov. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!