Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csiporol IS szeretnék...

Ha csiporol IS szeretnék fogyni foleg onnan a zsirt, akkor nem baj ha csak szobabiciklizek sétálok és nem végzek rá helyi gyakorlatot? Ugy tudom azzal erositem inkabb.

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs helyi zsírégetés.

Táplálkozz megfelelően (felejtsd el az édességeket, a cukros löttyöket, a gyorséttermi kajákat..), és ne csak szobabiciklin és sétán állapodj meg, mivel az egyoldalú mozgást a szervezet egy idő után megszokja és nem fog hatásos lenni. Végezz aerob mozgásokat, menj kocogni, ugrálj otthon a szobádban, nézz tornavideókat a neten, tornázz velük együtt, hullahopp karikázz, végezz oldalra felüléseket...stb.

2014. nov. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En julius elejen kezdtem el az Insanity-t. Heti 6 nap kokemeny edzes minden reggel melo elott, mindezt ugy, hogy elotte egy percet nem mozogtam, es igencsak puhany voltam. Ket hettel kesobb minden 2. ismerosom megkerdezte, hogy mi tortent velem, hogy ennyit fogytam hirtelen. Kilobol egy gramm se ment le, viszont a lottyedt karom feszes lett, a hasam "magamhoz kepest" lapos, es a csipohajam egyszeruen eltunt. Alig hittem el, hogy nem vag be sehol a cicanadrag. Fogalmam sincs, hogy milyen gyakorlatok vannak erre, de nekem total eltunt ettol.
2014. nov. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!