Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges lenne ez?

Lehetséges lenne ez?

Figyelt kérdés
25 kilót le lehet adni 7 hónap alatt? Legfőképp a combom ès a derekam zavar, de tudom hogy helyi zsírzsírégetés nincs. Most kb olyan 75 kiló vagyok.

2014. nov. 25. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez reális és nem is egészségtelen szint, de ne csüggedj, ha nem jön össze ennyi idő alatt. Nem mindenkinek megy olyan gyorsan, s az utolsó kilók úgyis sokszor makacsabbak (főleg, ha túl vékony akarsz lenni), akkor már a kalóriaszükségleted is kevesebb (a kezdők fogyás melletti picike izomnövekedési esélyeit nem veszem figyelembe, az elég minimális lehet).
2014. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a 25 kg-ot soknak tartom ennyi időre, ugyanis a biztonságos, egészséges fogyás heti fél kg körül mozog. Persze nem mondom, hogy lehetetlen. Mivel leírtad, melyik testrészeid zavarnak leginkább, azt javaslom, hogy nézz utána az interneten, hogy melyek azok a mozgásformák, amik főleg ezekre a területekre vannak hatással. Biztos számtalan videót találsz majd. Remélem tudtam segíteni, sok sikert a fogyásodhoz!
2014. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!