Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék kb 5 kg-ot fogyni....

Szeretnék kb 5 kg-ot fogyni. Sajnos sokféle fogyókúrát és tablettákat próbáltam kissebb nagyobb sikerrel Hogyan fogyhatnék fenékről és combról a leghatékonyabban?

Figyelt kérdés
150cm vagyok.24 éves és jelenleg 51kg.
2010. jan. 30. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
biciklivel, mivel jelenleg 30 cm-es hó van ajánlom a szobabiciklit. Ha olyan nincs se otthon, se a közelben, akkor Norbi/Rubint Réka tornáját (van külön fenék, com dvd) nagyon hatásos, próbáltam, bele is haltam de meglett az eredménye. Tablettákkal nem fog menni. Ha meg edzel akkor jobban is érzed magad, mert az izmaidon érzed h tettél vmit. 2 naponta 20 percet szoktam biciklizni. 2 hét után 1,5 kiló lement onnantól cm-es változások voltak és egyre inkább. Sok sikert!! :)
2010. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!