Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ledobni 2-3 kilót?

Hogyan tudnék ledobni 2-3 kilót?

Figyelt kérdés
13/L vagyok, és szívesen ledobnék pár kilót. Most nem arra gondolok hogy csontig lefogyasztom magam mint ahogyan azt a korombeli kamaszok tervezgetik, csupán néhány tippre lenne szükségem. 47 kg vagyok, és jelenleg nem sportolok, viszont amikor csináltam akkor sem fogytam csupán izmosodtam :/ Esetleg valakinek van valami mógyszere, otthon elvégzehető gyakorlata, vagy hogy miből egyek többet és miből kevesebbet?

2014. dec. 1. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyél naponta 2g/testsúlykilogramm fehérjét, 1g zsírt és 4g szénhidrátot! Ha nem fogysz a kellő mértékben akkor csökkented a szénhidrátbevitelt.

Fehérjeforrások: sovány húsok, hal, tojás, sovány sajtok és túró.

Szénhidrátforrások: Rizs és zab

Zsírforrás: omega3 kapszula, lenmagolaj, magvak

Zöldség bármennyi mehet. Gyümölcs túl sok ne menjen, és az is inkább délelőtt.

Edzésnek olvasd el a fegyencedzés c. könyvet (letöltheted a netről) és csináld azt!

2014. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

13 évesen nagyon nem szabad koplalnod. Ha szeretnél fogyni kicsit hagyd el a következő ételeket:


-édesség - pótold gyümölccsel

-üdítő - igyál vizet vagy facsarj gyümölcslevet

-fehér kenyér - vegyél teljes kiőrlésű terméket

2014. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És persze tudom, növésben vagyok, nem fogom koplaltatni magam, de ezek mind jó tippek :) Köszönöm
2014. dec. 2. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!