Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hashajtótol lehet fogyni?

Hashajtótol lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy káros, nem kell kioktatni. Lehet tőle fogyni vagy nem?
2014. dec. 3. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. De aranyeret, emésztési zavarokat, rossz közérzetet és a bélflórád halálát okozhatod vele...
2014. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem..Van egy ismerősöm,aki vagy 15 tabletta hashajtót vesz be egyszerre,amikor úgy érezte,hogy "túl sokat evett" (de amúgy egyáltalán nem fogyott tőle) aztán végül odáig jutott,hogy aranyere lett.
2014. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem egyszer orvosi utasításra kellett hashajtót szedni - az ég világon semmit sem csinált. Semmi hatása nem volt azon kívül, hogy égett és fájt tőle a gyomrom. Borzalmas volt... Egyszerűen abba is hagytam, nem érdekelt, mit mond az orvos, mert szenvedtem tőle, a hozzáfűzött reményeket pedig így sem, úgy sem váltotta be.

Ha a súlyod lejjebb is menne (feltételezve, hogy mondjuk neked használ), az akkor is csak látszat lenne, nem igazi fogyás, hanem csak "kiürülnél".

2014. dec. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy tudod, káros és a válaszolók is határozott NEM-et írtak, ki fogod próbálni?
2014. dec. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nagyon lassú az anyagcserém. :/ talán ez adna egy kos plusz segítséget a fogyashoz. Persze egészséges étrend és sport mellett
2014. dec. 3. 16:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi köze az anyagcserének a fosáshoz???????

Anyagcsere alatt a sejtanyagcserét értjük, nem azt, hogy mikor szarsz ki valamit miután megetted.

2014. dec. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az egészséges étrendnek semmi értelme, ha kifosod a tápanyagot.
2014. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!