Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom, hogy elrontottam,...

Tudom, hogy elrontottam, főleg így este, de a kér-désem, hogy hízhatok ettől?

Figyelt kérdés

Ma rohanós napom volt, de tényleg nagyon.

Este 7re értem haza, és olyat tettem amit nem szoktam. Egész nap nem bírtam enni gyümölcsöt, ezért megettem 2 db almát, 1db körtét erre ráborítottam 175gramm kefirt, 1 kiskanál fahéjat és kb 15 szem diót

Mennyit hízok ettől?


2014. dec. 3. 20:23
 1/9 A kérdező kommentje:

Reggeli 3db teljes kiőrlésű lapkenyér-olyasmi mint az abonett-40kcal 1 db, 1 főtt tojás, 1 szelet főtt hús-sertéskaraj, pár szelet uborka


Ebéd 3 db ugyanilyen kenyér, 6 szelet sonka, 1 szelet főtt hús és csalamádé-uborka

2014. dec. 3. 20:25
 2/9 A kérdező kommentje:
166 cm és 74kg vagyok, már fogytam október óta 79kg-ról kezdtem
2014. dec. 3. 20:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt így kimondom, de még most menj orvoshoz, amíg az étkezési zavarok teljesen el nem uralják mindenedet, mert az hogy ilyen mértékben számolgatsz, pánikolsz (egy egyébként riasztóan alacsony kalóriatartalmú étkezés felett, ami cirka 200 kalória, ha nagyon meggondolom), az már MOST nem egészséges. Mondom ezt úgy, hogy modellkedem, fogyókúra, edzés időszakban vagyok, de ettől még én sem pánikolnék be, sőt... Ez egy laza vacsi, ha még megéheznék edzés után.
2014. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
És amúgy a legnagyobb igazság, amit valaha étkezés körben hallottam: egy rossz kajától nem hízol el, pont ugyanúgy, ahogy egy egészséges kajától sem fogysz le. Ne vidd túlzásba a dolgokat.
2014. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Remélem, ez csak egy unatkozó tini kamukérdése. Ha igazi, akkor nagyon durva, ahogy te táplálkozol. Illetve nem tudom, lehet-e ezt egyáltalán táplálkozásnak nevezni, hiszen gyakorlatilag nem is eszel. Ha nem kamu a kérdés, akkor menj el orvoshoz, mert ez nem normális dolog, pszichiátriai kezelésre van szükséged, mielőtt teljesen tönkreteszed a szervezetedet.
2014. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

azt nézted már az ilyen abonettekben mennyi a szénhidrát?

meg a kefírben? meg a körtében? meg melyiknek van jobb tápértéke, tartalma?

2014. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok unatkozó tini, 21 éves vagyok.

Tudom, hogy sok, jól éreztem, ezért is írtam ki a kérdést, hogy mennyit hízhatok ettől?

2014. dec. 3. 21:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Látom, nem jött át: kevés, kevés, amit eszel! És az, hogy ennyire méregeted, az már kóros! Leírom még egyszer, hogy ne csak az-az utolsó hozzászóló jusson el hozzád: keveset eszel, és valószínűleg kezdődő evészavarod van (teljesen mindegy, hogy hány kiló vagy!)! Kevés! Csak hogy rögzüljön, és az hogy azt hiszed, hogy két almától, meg egy kis kefírtől hízni fogsz, az nem csak azt árulja el, hogy valószínűleg ész nélkül, komolyabb utána olvasás nélkül kezdtél fogyózni, az alapján a népszerű tévhit alapján, hogy keveset köll' enni, és akkor fogyunk, hanem azt is, hogy borzasztó rossz elvek mentén csinálod (amit eddig fogytál az nem zsírból volt, csakúgy mellékesen)! A fogyáshoz gyors anyagcsere, heti 3-4 edzés (kardió, kocogás, zumba kezdetben ezek mondjuk), napi min. 2 liter víz, és ötszöri étkezés szükséges (normális mennyiségű alapanyagokból!), nem pedig méregetés meg sanyargatás kell, mert amint megjön az eszed, s abbahagyod ezt a kóros étrendet, nagyjából kétszer annyit fogsz visszaszedni magadra, mint amit már leadtál.
2014. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazuk van a korábbi válaszolóknak, nagyon keveset eszel, vagyis koplalsz, ami igen káros. Csak összehasonlításképpen, a 4éves unokatesóm eszik annyit, amennyit te! Egy ovis kisgyerek! Neki van szüksége ennyi tápanyaga, neked jóval többre!
2014. dec. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!