Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni ákarok de nincs akarat...

TimiGirl kérdése:

Fogyni ákarok de nincs akarat erm es ezellen mit tegyek h fogg ak mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 4. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
mit tegyel vagy mit egyel? nem ertettem pontosan
2014. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne azzal indulj, hogy nincs akaraterőd. Van egy elképzelésed, valósítsd meg. Nincs cukorzabálás és fehér kenyér evés. Sok zöldség, pulyka- vagy csirkemell. És szépen átalakul az étrended.
2014. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs akarateröd akkor hogyan lehet, hogy fogyni "akarsz"?
2014. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi erre azt szoktuk mondani, hogy nem akarsz még eléggé.


Amikor betegekről van szó, és nem akarnak változtatni az étrendjükön: még nem fáj nekik eléggé.


Majd ha eléggé akarod, akkor fogsz változtatni. Ez mindenkinél saját magán múlik :)

Amihez nincsen akaraterőd, az lehet nem annyira fontos.

Nagyon jó példák a függőségek például. Akaraterő kell a leküzdésükhöz, egy alkoholistának a családi élete is tönkremehet a függősége miatt, illetve az egész élete. De ha neki mindez nem olyan fontos mint a függősége, akkor azt rá kell hagyni. Gondold át Neked miért és mennyire fontos, hogy fogyni tudj.

Én sok embert ismerek, akik nem fogynának le csak azért, hogy elkerüljék a szívinfarktust, rákot vagy agyvérzést. Olyanokat is ismerek, akik tudatosan ügyelnek rá, hogy elkerüljék az elhízást és a társuló betegségek fokozott rizikóját. Ebben mindenki maga dönt, szerintem.

2014. dec. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ajánlom Dr. Douglas Graham 80/10/10 című könyvét!

"Egy étrend, ami egyszerre képes egyensúlyt teremteni egészségében, testsúlyában, és életében."


Részletesen elmagyaráz mindent a táplálkozással kapcsolatban.

Megérted, és akkor már nem akarsz olyanokat enni, amik hízlalnak.


Ne próbálj ki semmilyen fogyókúrás módszert, és ne hallgass senkinek a tanácsára, mert elárasztanak téves információkkal, amik többet ártanak mint használnak!


Én is így voltam vele mint Te, hogy nem volt "akaraterőm", és évekig szenvedtem a túlsúlyom miatt.

Normál testsúlyú voltam, de a terhességem alatt 25 kilót híztam, és akármit csináltam, sehogy nem bírtam lefogyni. Vagyis valamennyit igen, de mindig visszajött az egész, sőt még több is.


Aztán elolvastam ezt a könyvet, és megértettem mindent.

Azóta folyamatosan fogyok, pedig nem is igazán érdekel már a fogyás, de mégis magától megy lefelé a súlyfelesleg.


Sajnos már nehéz beszerezni a könyvet,a legtöbb online könyváruháznál "nincs készleten", "nem rendelhető"... én is csak a kiadótól tudtam megvenni.


Mindenkinek javaslom, hogy olvassa el, mert az egész életét jobbá teszi!

2014. dec. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tanulj meg írni elsőnek.
2014. dec. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!