Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 nap túlevés miatt számolnom...

6 nap túlevés miatt számolnom kell tényleges hízással?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 6 napban nagyon bezabáltam, rosszul is voltam annyira tele ettem magam. Nem szoktam ilyet csinálni de most a stressz így ütközött ki. Amúgy nem vagyok kövér, de tökre úgy érzem mintha híztam volna. Nincs mérlegem, nem tudom magam megmérni. Ma nem ettem még semmit (de ez most jól esik a gyomromnak, nem is vagyok éhes) és edzettem is. Lehet hogy tényleg felszedtem 1-2 kg-ot? Leadhatom ugyan ilyen gyorsan?

2014. dec. 5. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem 1 kg-ot simán lehet így hízni. De azért ne ess kétségbe, ha újra normálisan eszel, akkor majd lemegy.
2014. dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet, ráma vizsgaidőszakban észrevétlenül jönnek a kilók... utána edzhetek meg diétázhatok hogy lemenjen.
2014. dec. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit és mennyit ettél, 1-2 kiló tuti felment,de pár helyen azt írják, hogy akár 3-4 kilót is lehet hízni ennyi idő alatt, ahhoz viszont tényleg zabálni kell.
2014. dec. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hajlamosságfüggő, barátnőm évente 365-ször eszi túl magát (szökőèveb 366-szor) és még is csonti. Mikor teleeszed magad huzamosabb ideig, ráadásul szemét kajával, akkor felgyülemlenek a beleidben, gyomrodban a bélgázok, magyarán felpuffadsz, valamint ugye a hasad is tele van, kitüremkedik, így kövérebbnek érzed magad, de ez még csak légnemű, nem zsírszövet. Tényleges választ akkor kaphatsz, ha eltelik 1-2 visszafogottabb nap, kipisiled, kikakilod magad és leméred a testzsírszázalékod.
2014. dec. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!