Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Forever Slim zsírbontó...

A Forever Slim zsírbontó gépről szeretnék véleményt hogy érdemes lenne pár 10 ezer forintot elkőltenem rá hogy fogyak?

Figyelt kérdés

A pocakom méretét szeretném csökkenteni már szedtem fogyos tablettákatis , futotamis 1 hónapon keresztül 1 óra hosszát is majdnem mindenap és fogytamis pár kilot de aa hasamról nem ment le zsír felesleg legalábbis nem láttam kisebbnek.

De interneten rá találam erre a gépre a Forever Slim re amit megis lehet venni otthonra is de ellég drága az ára sanos , viszont alakformálo szalonokban ellehet menni és lehet venni bérletet pár 10 ezerért ami 5-6 alkalmra szól de van olyanis hogy ami 1 alkalomal van az pár ezer forint.

De én csak kiváncsi lennék erre a gépre ami kavitációs zsírbontó hatásu hogy ez valóban eltugya tüntetni a teljes zsirt mongyuk a hasomról?

Olvastam erről a készülékről hogy már a első kezelésnél ami 30-40 perces kura már van eredmény cm-ben de ha a bérletet választom ami több alkalmas kura kezelés hozhat eredményt hogy kisebb legyen a pocakom?

Hogy a plcakomból a teljes zsir ki ürüljön ezzel a kavitációs zsirbotós gépel hány kezelésre lenne szükség?


2014. dec. 6. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos a köztudatban lévő elméletekkel ellentétben nincs lokális zsírégetés és fogyás.

Segédszerek és készítmények szedése helyett étrend és életmód átalakításara is szükséged lehet.Nem feltétlenül radikális diéta dolgokra gondolj...:)

Kiegyensúlyozott étrend és inkább konditerembe járás...

2014. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem pár tízezer forintot tiszta élelmiszerekre tegyél félre.. gluténmentes, sok zöldséget tartalmazó étrendre. Minőségi húsokra, belsőségekre, halra. Kókuszzsírra, egy normális vitamin csomagra / multivitaminra.


És eddz normálisan, erősítsd az összes fő izomcsoportodat. Fogyasztó készülékek nem is léteznek, még a működési elvük is teljesen fikció. :)

2014. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Olyan gyorsan üsdd a hasad h ogy lefogyy
2014. dec. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!