Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudom karácsonyra a...

Hogy tudom karácsonyra a legjobb formámat hozni?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem: NEM FOGYNI AKAROK, ÉS NEM VÁROK CSODÁT!

Heti 4x sportolok, és többé-kevésbé igyekszem egészségesen étkezni, megfelelő kalória és fehérje bevitellel. 174cm vagyok és 60kg.

Vettem egy kis rucit Szentestére, ez lesz az első közös Karácsonyunk a párommal, és szeretném, ha úgy állna, ahogy kell.

Jelenleg hála a mellézabálásnak van egy kis hájacska a pocimon, és az oldalamon fityeg egy kevés abból a bizonyos muffinhájból, de abszolút nem vészes kategória, tudom, hogy ez jobbára a kaján múlik. De ez lehet, hogy már csak az új év feladata lesz :)

Szóval, amit szeretnék:

Csökkenteni ezeket a kis hájacskákat, már amennyire 15nap alatt lehet, és pár centit lefaragni a csípőmről.

Apró kis trükkökkel. Lehet az léböjt, fogyitea, szauna, optikai csaló eszközök, akármi, ami eszetekbe jut. :)

Ti mit szoktatok csinálni, amikor hirtelen bele kell férni egy régen hordott ruhába?


Köszönöm!

Aki csak okoskodni jönne, annak további szép estét! ;)


2014. dec. 9. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasra felülésezni kell és van még egy "mozgás", vagy nem is tudom minek nevezzem. Annyi a lényege, hogy fekvőtámasz pózt felveszed, és az alkarodra támaszkodsz. Ha jól csinálod, a hasad, a vállad, a mellkasod fog dolgozni keményen.
2014. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Planknak hívják, köszi. A lapos hashoz, nem elég a hasazás, tiszta étkezés is kell. Nyáron még kockás volt a hasam, nem ezzel van a gond, mert az a zsírpárna 2 heti hasazástól és plankolástól úgysem tűnik el. De aranyos vagy :)
2014. dec. 9. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs főnök, csak segíteni akartam :).
2014. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én most pont az ilyen "lusta fogyókúrázó" módszerekre lennék kíváncsi. Ha már így elszúrtam, és nem figyeltem, és nem is lesz annyira szép alakom, de legalább tesztelem, mi jön be és mi nem :)
2014. dec. 9. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Szauna kombinálva a lisztes dolgok teljes kerülésével. Anyukám a léböjt kúrára esküszik, de én azt sosem tudtam végigcsinálni. Így karácsony előtt pedig még nehezebb..:)
2014. dec. 10. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Magamra ismertem :) Én is 174 cm vagyok csak 59 kg. Na lényegre térve szerintem ha beleakarsz fogyni a ruhába akkor napi 10 km-t futást meg húzódzkodón tartás közben lábemeléseket, törzsemelés,oldal törzsemelés, francia rúdos guggolás ha lehet. étkezésnek pedig normál diéta. Igaz későn írtam ,de remélem segítettem , ha tudtam. :)
2015. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!