Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit tudok így fogyni...

Mennyit tudok így fogyni tavaszra?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, (férfi)Elkezdtem fogyókúrázni és felső testre edzeni. Sajna nem szeretek nagyon kondiba járni, tél van úgy hogy a lábak jönnek tavasszal. Lazán kezdtem a fogyókúrát, szeptember elején. Majd bekeményítettem úgy 1 hónapja( persze azért néha egy-egy szendvics vagy csoki bekavar, főleg így mikulás alkalmával. November elején voltam 80 kiló. Most 77 vagyok. Lényegében nem eszek főtt ételt, kenyeret, rizst, tésztát, zsíros husokat, süteményt,üdítőt, tejet. Maradt a saláta, gyümölcs, zöldség, hús, víz és néha egy kis kilengés. A kérdés annyi lenne, hogyan tudnék lemenni 66-70 kilóra, ezzel a módszerrel tavaszra sikerülhet-e, vagy min változtassak?

2014. dec. 13. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Főtt ételeket, gyümölcsöket és a sok sok vizet ajánlom én :) -nekem ez vált be.
2014. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!