Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem mondani,...

Tudnátok nekem mondani, bevált, eredményes, gyors fogyókúrát?

Figyelt kérdés

2014. dec. 18. 22:14
 1/5 savanyújóska ***** válasza:
Ebből most válassz kettőt, és akkor talán. Én személy szerint mozgáspárti vagyok, főleg saját testsúllyal. (Bár nekem sose kellett súlyfelesleggel küzdenem.)
2014. dec. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dominika44 válasza:
Hát sportolj napi fél órát , 6 után ne egyél , felejtsd el a cukros üdítőket , egészségesen étkezz , nincs több nasi!
2014. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Dominika 44 jól mondja, azt leszámítva, hogy a 6 után ne egyél marhaság, ha teszem azt éjfélkor fekszel le, akkor a nap utolsó 6 órájában nem viszel be semmilyen tápanyagot, nem tudom ki találta ezt ki, de ritka nagy barom volt. A többi amúgy stimmel, mozogj fél-egy órát, ne kifogásokat keress, hogy miért nincs időd, kerüld ne csak a cukros üdítőket, hanem lehetőleg magát a kristálycukrot is (mézzel ízesíts, ha édesszájú vagy), fehér kenyér helyett inkább rozs-magoskenyér legyen, szénhidrátbevitelt csökkentsd le, de ne szüntesd meg, stb.. Azt hogy abszolút nem eszel, azt megint csak felejtsd el, a szervezet előbb az izmot bontja el, ha nem jut elég táplálékhoz, zsírra nagyobb szüksége van, csak löttyedt leszel tőle, mint egy teleszart búvárruha. Zöldséget-gyümölcsöt számolatlan mennyiségben kajáljál, viszont lefekvés előtti időben ne nagyon egyél szénhidrátot (semmilyet), mert alvás közben a szervezet nem tudja rendesen elbontani, ezért lerakódik. Dióhéjban ennyi, a teljesség igénye nélkül :)
2014. dec. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem mindig beválik: www.kaloriabazis.hu és napi fél óra ellipszis tréner. Ennyi.
2015. jan. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
[link] a link
2015. jan. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!