Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Helyi zsírégetéssel akarok...

Szintiszoli123 kérdése:

Helyi zsírégetéssel akarok minél több zsírt átalakítani izommá, csak félek, hogy túl izmos leszek?

Figyelt kérdés
Ezért kéne tudnom, hogy egy csak általam ismert méretű tányér ételben, amiről csak én tudom, hogy mit raktam bele, meg hogy mennyire raktam tele a tányért hány kalória van és hogy nem rontom-e el vele az egész napi bevitelemet, amit viszont senkinek nem kötök az orrára.

2014. dec. 19. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
2014. dec. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kalóriabázis.hu oldalán be tudsz írni minden egyes hozzávalót, pontos súly megadásával és a rendszer kiszámolja a kalóriatartalmat, meg a föbb összetevök arányát is.

Ehhez nem kell bejelentkezned, de így ha kilépsz az oldalról, a beírt adatok elvesznek. Ha regisztrálsz, akkor megtartja, illletve hosszabb ideig tudod számolni, amit akarsz.

2014. dec. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. helyi zsírégetés nincs!!!!

2. a zsír nem alakul izommá!!!

3. főzés előtt leméred a kajádat és kalóriatáblázatban megnézed miből mennyit tartalmaz.

2014. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 és 3!

Köszönöm a komoly válaszokat. Ezek szerint nem sikerült elég iróniát csempészni a kérdésbe (bár szerintem #1 értette).

Na majd legközelebb...

2014. dec. 19. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:

én ezen az oldalon sajnos olvastam már olyan dolgokat amit az emberek komolyan gondoltak pedig vicc kategória.


Így semmin nem lepődök meg :D

2014. dec. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!